Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy alakult, hogy egyedül...

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam 22 hetes terhesen. Mit tegyek, hogy ne agyaljak állandóan?

Figyelt kérdés
Eddig is csak szavakkal állt mellettem a gyerek apja, én megelégeltem, mert nem attól apa valaki, hogy megcsinálja a babát. Anyagilag nem hajlandó segíteni, minden pénzét elszórakozza, ezért úgy döntöttem, hogy teljesen kizárom az életemből. Most azonban állandóan szomorú vagyok, veszélyeztetett terhesként itthon vagyok egyedül és félek a babámnak sem teszek jót. Visszafogadni nem akarom, nem tudom mit tegyek, hogy ne ezen rágódjak állandóan.
2008. júl. 24. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj nekem privit légyszi! Szívesen segítek neked amiben csak tudok! Én tavaly októberben szültem, egyedülálló anyaként, valamikor tavaly nyáron vált világosság számomra, hogy olyan apukára, amilyen van, semmi szükség! Én is elhajtottam a fenébe. Nekem is piszok rossz volt, én is otthon gubbasztottam terhesen, és csak agyaltam rajta, hogy mit fogok majd én csinálni. De meglátod, minden jó lesz, csak szólj és szívesen segítek neked, ha másban nem is, hát annyiban, hogy meghallgatlak, tanácsot adok, vagy bármiben, amit csak akarsz.

Üdv

Polly

2008. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is kb ebben a helyzetben vagyok,a paromtol eljottem mert dolgozni nem engedett,penzt viszont amiota terhes vagyok elkolti(allitolag azelotti kapcsolatabol szerzett gyerektartasra),eddig a tesztet es egy elevit gyogyszert vett mindossze..egy orvosi vizsgalatot nem fizet.Tehat,nincs lakasom,kocsom,sem munkahelyem.De a szuleimnel lakom mig munkaba nem allhatok,addig lessz valahogy.Bar mi nem vesztunk ossze,naponta beszelunk a parommal,meg is latogat majd,meg a szulesre is jon de tudom anyagilag nem szamithatok ra es ezert nem szeretnem folytatni..En a babara gondolok,hisz reg akartam mar (o is),es mindent megteszek az erdekeben hogy ajd jo anyuka legyek.Ha van jo baratod,vagy szuleid segithetnek,de ne legy szomoru,szard(bocs)le a vilagot s gondolkodj milyen lessz majd a babaval.23 hetes kismama
2008. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a biztatást, Polly Neked írtam privit, köszönöm a lehetőséget. Most megyek ultrahangra, megnézem a kicsi fiamat, az biztos eltereli a gondolataimat egy időre.
2008. júl. 24. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányok az apát a gyerek 3 éves koráig meg kell jelölni nem?

És nem értem miért nem követelitek tőlük a gyerektartást.Úgyse lessz az apja, de egyedülálló anyaként majd minden fillérre szükség lessz.Azért sztem megfontolandó a dolog.

2008. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!