Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babatervezés alatt kisméretű...

Babatervezés alatt kisméretű tetoválást lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Kb 5cm felirat
2023. aug. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tervezed, nem vagy terhes, sőt lehet fél év mulva sem leszel, így igen, lehet....
2023. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tervezés alatt akár nagyot is.
2023. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert babát tervezel, nem áll meg az élet. Vannak dolgok, amiket a tervezéskor érdemes már elhagyni, pl. dohányzás, de ennek bizonyítottan egészségkárosító hatása van, plusz a petesejtek minőségét is érinti, plusz terhesen leszokni egyik pillanatról a másikra sokkal nehezebb. De egy normális helyen készült tetoválás, ahol figyelnek a megfelelő higiéniára és nem valami gagyi sufnifestéket használnak, nem fog ártani semmit és semmire sem lesz kihatással.
2023. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Profi helyre járok, csak ha esetleg már babás vagyok (amit nem tudhatok) akkor nehogy baj legyen.
2023. aug. 5. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha "babás" vagy (istenem ezt a szót.... 😂) hidd el, lesznek jelei. Magyarán tudod, a szokásos.... elmaradt mensi, pozitív teszt, stb.

Amíg ezek nincsenek, addig nem vagy "babás".

(Tudom, tudom, elötte fogan, de az első pár hétben még csak egy sejtcsomó, ami amúgy is vagy megmarad vagy nem)

2023. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!