Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kisméretű kismama...

Hol lehet kisméretű kismama ruhát kapni? 150 cm vagyok és most 44 kg! :D

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

44kg?

Szerintem varrass,nem hiszem,hogy találni fogsz..

2013. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a H&M-be találtam magamra. 46 kilóval. :D
2013. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kicsi, de mikor kerestem magamra H&M-ben én is nagyon-nagyon sok kis méretűt láttam, Aréna Plázában vettem 1 hete nacikat, rengeteg nagyon kicsi volt. Felsőket nem néztem, de az úgyse olyan kardinális kérdés :).
2013. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél sima női ruhákat, amik hosszabbak, pocak alá érnek, nyúlnak hasban-pl tunika fazonú felsők és pulcsik, és gumis derekú nacik, valamint leggingsek is vannak. Egy darab kismama ruhám nem volt. Kb hasonló testalkattal rendelkezem, mint Te. Nincs is ekkora méretű kismama ruha, mint amekkora én voltam :)
2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!