Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leghangosabb vita,...

Mi volt a leghangosabb vita, veszekedés a pároddal, amit a gyerekek is hallottak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 18:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Az én szüleim totál lexarták, hogy veszekednek előttünk. :(

Majdnem mindennapos volt, szerintem nekik ez már természetes és nem is érdekli és nem is érdekelte őket, hogy nekünk ez mennyire rossz és mennyire fáj. És, hogy mennyire stresszes hallgatni. Szóval ne aggódjatok, ha 1x 2x előfordult már veletek is.

2023. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ki tartja számon...
2023. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Hangos veszekedés sem volt még köztünk, gyerek előtt meg pláne nem.
2023. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer azt mondtam a férjemnek,hogy hülye voltam,hogy vele kezdtem.a lányom hallotta,és sírni kezdett.

Ott döntöttem el,hogy legyek bármilyen mérges soha többet mégcsak fel sem emelem a hangomat előtte.

Iszonyatosan furdalt a lelkiismeret.

2023. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
maximum hangerő - sajnos
2023. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!