Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is tönkrement a szexuál...

Másnak is tönkrement a szexuális élete a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Ez természetes?És már csak nyugdíjas korunkban leszünk újra felszabadultak?Hogy lehet ezt megoldani nagyszülői segítség nélkül?
2010. okt. 16. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ment tönkre.....

Csak kevesebb a szex.Fáradtabbak vagyunk a férjem reggeltöl estig dolgozik.Ma is.Nekem 2 kisgyermek,semmi segítség....

De nem ment tönkre a házaséletünk.

2010. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ilyen problémánk. Igaz,hogy én nem tartottam fontosabbnak a gyerekeket az apjuknál. 2 hónapos korukra kialakult a babák napirendje,leszoktak az éjszakai evésről,nem hordtam állandóan a nyakamban a gyereket,így volt időm a saját munkámra és magamra is. Este volt időnk egymással beszélgetni,és természetesen éjjel a szexre is. Később néha az apuka vigyázott a gyerekre,amíg elmentem sétálni,fodrászhoz stb. Voltak kisgyerekes barátaink,és időnként vigyáztunk a másik gyerekére,így csinálhattunk a férjemmel közös programot.

Nem törvényszerű,hogy a gyerek miatt tönkremenjen a párkapcsolat.

2010. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a babad? Csak azert kerdem mert nekem a baba 7 honapos volt amikor ismet jo kezdett lenni a szexualis eletunk. Addig faradtak voltunk. 3 honapos koraig hasfajos volt... Aztan 6 honapos kora korul este 8-tol alszik egyhuzamba reggel 8-9-ig. En kipihentebb vagyok. Felkelek amikor a ferjem megy dolgozni 7-kor es magamra is jut egy kis idom amig a baba fel nem ebred. Ezelott orultem ha egyealtalan delelott 11 oraig fogat tudtam mosni (ez komoly). Szoval ha meg az elejen vagytok akkor meg valtozhat az en tapasztalatom szerint. Nekem sincs semmi segitsegem, kilfoldon elek, parom szulei nem elnek, az en szuleim jo ha felevente tudnak jonni 1-1 hetre. Szerencse a ferjem mar delutan 4-kor itthon van de magunk vagyunk es igy kellett megszokni alkalmazkodni, kialakitani az eletunket es nekunk ez 7 honapba telt.
2010. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kevesebb szex, mindenki fáradt, sok a dolog, mindenre van idő, csak egymásra nem-hát ez nem azt jelenti, hogy tönkrement?
2010. okt. 16. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A miénk nem ment tönkre,2 fiunk van,és hamarosan "dolgozunk" a 3. babán is...pedig a kicsi-2.5 éves-rettenetesen anyás.Csak én csinálhatok vele mindent,és éjszaka is áthív magához(az ágya mellett van egy ágybetét nekem,így a nagy fiú és a férjem is nyugodtan tud aludni),ráadásul este is én altathatom csak.Amint elalszik(10 körül),megyek át a hálószobába...és addig a férjemmel vagyok,amíg át nem kell mennem(12-2 körül).Ebbe azért belefér a huncutkodás,beszélgetés,tv nézés stb.
2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval éjfélig 2-ig nem alszol, mert addig a férjeddel vagy.És neked elég éveken át ennyi alvás?Szerencsés vagy.Esetleg nappal nincs fárasztó melód a gyerek mellett?Van segítséged?
2010. okt. 16. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem vagyok fenn addig,alszom 2-ig,csak azért írtam,hogy kb.akkor megyek át a kicsihez.De éjfél előtt nem alszom,az biztos.Segítségem nincs,ráadásul van melóm is(igaz,félig sajátom a cég,azért is hajtok,ráadásul a kicsi jön velem oda is),de valahogy én állandóan fel vagyok húzva...és lassan "melózunk" a 3. gyereken.
2010. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!