Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek tönkrement a párkapcsolata, a gyerek megszületése után nem sokkal?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt feldolgozni???????????????6 hónapos a kisfiúnk,és 2 napja elköltözött a párom,nagyon nehezen viselem...hogy fogom ezt kibirni???????

Irjatok!!!!!!!!!!!!


2010. okt. 18. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szia!hát még nem ment teljesen tönkre, de már belefáradtam az egészbe!6hós lesz a fiunk, de szinte csak én vagyok vele mert apuka csavarog meg hasonlók!na nem csajozik csak mindíg akad dolga!már ott tartunk hogy a földön alszik!teljesen kivagyok!de szerintem ha annyira rossz volt a viszonyotok, akkor rá fogsz jönni hogy megkönnyebülés az egész!miért lett vége?
2010. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Charon válasza:
87%
Amikor terhes voltam a férjem nagyon aranyos volt velem. 5 hónapja született meg a lányunk (első baba). Az első hónapban még nem vettem észre hogy más lenne. Most ott tartunk, hogy a myvipen 17 éves tinivel levelezget:( Én itthon gürcölök, mert a zokniját és az alsógatyáját is az ágy mellé dobja, mert annyira nem képes hogy kivigye a szennyesbe.Megfőzök, hulla fáradt vagyok és mikor hazajön a munkából,nem ül le velem enni.. mégcsak egy puszit se ad( se nekem se a babának) ugrik a gép elé.Egyre undokabb, egyre mocskosabban beszél velem. Nemsokáig bírom még..Én úgy gondolom,könnyebb lenne nélküle. Nagyon szerettük egymást még a baba előtt.De mikor megszültem, minden megváltozott.Nem volt rá annyi időm és a sexet se kívántam 3 hónapig. Ennyi idő elég is volt neki, hogy keressen mást, aki csinosabb nálam,és nincsenek csíkjai se feleslegje.Soha nem tudom ezt megbocsájtani :( Az ilyen férfiak disznók! megse érdemlik a nőt aki a gyermeküknek adott életet.
2010. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szép!!!:(((

Kb. azért lett vége ,mint a 2. válaszolónak!!!:(((

Olyan nehéz,mindjárt megint sirok:((((((((((

Azt hittem ,én is hogy könnyebb lesz,de nagyon hiányzik!!Még a büdös zoknija is...

Mielőtt terhes lettem,mi is imádtuk egymást,tökéletes volt minden,sok terv,és most vége:((((((((((((

2010. okt. 18. 23:59
 4/22 A kérdező kommentje:

Nálunk is ez ment!Még a zokniát sem birta a szennyesbe dobni!!

Hazajött egyből a gép elé..

Állandóan csvargott,ha szabadnapos volt,csak akkor voltunk eggyütt ha aludtunk:(

Akkor az gondoltam,elhajtom a p...ába,de félek rosszul döntöttem,szeretem,ő a fiam apja,azt hittem eggyütt neveljük fel,és tessék...

Még fiatalok vagyunk ő 23,én 24!Megbeszéltük,most pihentetjük ezt az egészet,ő még ki akarj élni a fiatalságát...nem tudom mi a helyes.Mindenki azt mondja,hogy jól tettem,még anyós!!! is,de hiányzik,KIMONDHATATLANUL!!!!!!!!!

2010. okt. 19. 00:04
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Isten hozott a klubban lányok :( :( Sajnos vagyunk így néhányan...jó páran.... Persze lesznek megint gonosz beszólások, hogy ez biztos mind miattunk történt, mert nem tudtuk kellően ellátni a feladatunkat, hogy a baba miatt nem lenne szabad egy pillanatig sem elhanyagolni a párunkat, stb, stb. Az ilyen rossz májú, "tökéletes" nőknek üzenem, hogy csak egyetlen hétre cserélt volna velem, rájött volna, hogy az élet nem mindenhol habos torta. És persze ezt nekem előre tudnom kellett volna...na ja, akkor valami szuperman lennék, ha előre látnék az időben....


Szóval, nagyon sajnálom lányok, mert pokolian nehéz. Nekem most otthon van a párom, de már többször elköltözött amióta megszületett a pici (még nincs másfél éves). Önző és bunkó módon viselkedett, viselkedik, mindent rámhárít, mintha a gyereket egyedül akartam volna, egyedül csináltam volna és még sorolhatnám... szóval kitartás.

2010. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnálom! Nálunk a nővérem jár ebbe a cipőbe:-( A sógor lelépett és ott hagyta a két gyereket.:-( Nagyon sajnálom szegényt, mindig sír ha hívom:-(((( Nagyon szemét dolog ez. Kitartás Nektek!!!
2010. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Én is igy voltam,de nem mentünk akkor szét.'

1 hós volt a kislányunk amikor a férjemhez elkezdett járni a szomszédasszony a kisfiával.

Nem hagyott el azért és segített nekem,de lehetett látni az egészet.

2010. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
A mi házasságunk a 2. baba után ment tönkre, egy ideig még próbáltuk helyre hozni de aztán én döntöttem úgy , hogy inkább váljunk el mert csak a gyerekek sinylik meg a veszekedéseinket!
2010. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, hogy ilyen bunkók a férfiak...

Sajnos én is hasonló cipőben járok, csak nekem még nem született meg a babám(decemberben fog). Nem tervezett baba volt, de ha így alakult, akkor megoldjuk, mondta a párom. Aztán elhagyott, mondván, hogy még "élni" akar... hát az a baj, hogy a férfiak könnyen fogják fel az egész helyzetet, mert ha nem jó nekik valami, menekülnek a felelősségtől és mindent ránk hárítanak, mintha nekik semmi közük nem lenne a babához...

Annyit tudok tanácsolni, hogy erősnek kell lenni és ha sajnos egyedül is, de talpon kell maradni, bármilyen nehéz. Az elején én is kétségbe voltam esve, hogy egyedül maradtam a picikémmel és nem lesz apja. De ma már úgy vagyok vele, hogy ha arra nem képes, hogy a saját gyermeke érdekében változtasson az életmódján és felelősséget érezzen, akkor nem érdemli meg, hogy családja legyen!!! Bocsánat, ha durván írtam, de ez az igazság...:(

2010. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

szia

nálunk az a helyzet hogy a kisfiam nagyon ragaszkodik és este is mellém fekszik mert ez megnyugtatja és gondolhatod hogy a szex milyen sűrű nálunk.(havi 1-szer)de tudod nem érdekel mert nekem a fiam az első nem az apuka,ha ezt nem érti menjen a ......!

szerintem ne aggódj ha szeret titeket úgyis visszajön,ha nem akkor ennyit ér a pali.

szerintem nem a nők kapnak depressziót hanem a férfiak mikor megszületik a baba,hisz ők nem tudnak evvel mit kezdeni,és őket jobban kikésziti a babasirás stb...

Bizti jobb lesz ne aggodj,sok sikert!!!6 hós baba anyúkája

2010. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!