Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló, gyereket egyedül...

Egyedülálló, gyereket egyedül nevelő anyukák! Nektek mi lett a párotokkal/férjetekkel?

Figyelt kérdés

Elváltatok, vagy más történt?

Mi lett az oka, hogy egyedül kell nevelnetek a gyereket?



2023. aug. 29. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Meggondolta magát a 11. terhességi héten és eltűnt mint szürke szamár a ködben.
2023. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőm hasonlóan járt, mint az egyes. Apuka akkor jött rá, hogy ő voltaképpen másba szerelmes, mikor hazavitték az újszülöttet. Már az első estét sem töltötte otthon, mert "nem akarta megszeretni a kisbabát".


Hosszú évek alatt lehetett belőle gyerektartást kivasalni, de azóta is csak egyszer vagy kétszer látta a gyereket. A szüleit viszont érdekli, ők tartják velük a kapcsolatot.

2023. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Apám alkoholista lett, így anyám inkább kirakta a szűrét, hogy ne tegyen engem is tönkre. Jó döntés volt, a helyzet azóta is változatlan.
2023. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem szerettem, ezért mikor terhes lettem tőle, egyedül(vagy mással, akit majd megszeretek) akartam felnevelni a gyerekem, nem pedig vele "párkapcsolatban".
2023. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek 1 éves korában lelépett a legjobb barátja nőjével...szerencsére már 6 éve nem is láttuk.
2023. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi féreg van..
2023. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem saját sztori, de egyik barátom (aki most már 34 éves) 1 éves volt, mikor az apja egyszerűen lelépett. Még kicsi korában egyszer találkoztak, de azóta egyáltalán nem. A srác még nyitott volna, de az apja nem kíváncsi rá.

Amúgy durva történetek az eddigiek...

2023. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apuka közölte, hogy ő most nem akar gyereket.

Mindezt egy vetélés és egy kémiai terhesség után.

Szerencsére ez a baba már velem maradt ❤️

2023. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak azoknak szeretnék egy kis erőt adni akik terhesség alatt maradtak egyedül. Sokkal jobb mintha ismerné és magyarázkodni kellene miatta. Utólag örültem volna ha úgy lép le...
2023. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal jobb mintha ismerné és magyarázkodni kellene miatta. "


Így is magyarázkodni kell, mert a gyerekben valamikor fel fog merülni a "Nekem hol van/nekem miért nincs apukám" kérdés

2023. aug. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!