Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahol nem a legközelebbi...

Ahol nem a legközelebbi óvodába/iskolába jár a gyerek, ott mi az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap volt itt egy kérdés, hogy ki hány percet utazik, hogy elvigye a gyerekét a suliba, meg az oviba. Meglepő válaszok jöttek, nem egy-nem két ember írta, hogy 30-60 perceket utazik a gyerekkel a suliba.

Laikusan azt gondolná az ember, hogy 10-15, max. 20 percnél tovább nem tart a gyerek utaztatása, hiszen óvoda kb. minden faluban van, (általános) iskola is sok faluban, vagy a legközelebbi városban biztosan, és jó eséllyel azért legalább egy város elérhető mindenkinek ennyi idő alatt.

Innen merült fel a kérdés, hogy akiknél 30+ percre van a suli, - ami ugye valszeg nem a legközelebbi - ott mi az oka, hogy messzebbibe jár a gyerek?

Tényleg csak kíváncsi vagyok, hogy milyen okok fordulhatnak elő :)



2023. szept. 2. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem a lakóhelyünkhöz legközelebb lévő oviba jártam anno, hanem anyukám munkahelyéhez a legközelebbibe. Így se volt több 20 percnél az út, de a hozzánk legközelebb lévő ovi 5 perc lett volna.
2023. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Halmozottan sérült a kislányunk. Egyetlen óvoda egyetlen csoportja fogad a megyében ilyen gyermekeket. Örülünk, hogy bekerülhettünk. Így az utazás a legkevesebb (kb 30-40 perc, forgalomtól függően).
2023. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Munkahely miatt utazunk 60 percet kb, mert így nem kell nagyon korán beadnom és korábban is hozom el, mintha helyben jarnam. Amug, is putris volt az óvoda, iskola szoba se jöhet, tele barna nepseggel.
2023. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!