Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen apukaval...

Mit lehet egy ilyen apukaval kezdeni?

Figyelt kérdés

Sört iszik.

Mindennap 2-t minimum.

Alkoholista. Rendben. Tudom. Ezért nem válnék el mert munka után 2-3-at elfogyaszt.

A bajom az hogy ha már fáradtabb a hét előre haladtával mint pl ma is ő szombat is dolgozik!, akkor nekiall takarítani akár este 8kor is. Ma pl kitalaritotta a lefolyót, plusz a WC-t kisikalta. És itt jönnek a baszogatasai hogy én egesz nap itthon vagyok hogy nincs erre időm, neki még 12 óra után is van. Nem érti hogy alap dolgok mellett, főzés, gyerekkel foglalkozás nagyon max vasalás mellett nekem erre nincs időm de ilyen extrákat talál ki hogy virág átültetés, redőny takarítás és tarsai. Ahova erkezesem sincs 1 nap sem nem hogy mindennap.

Mondtam neki hogy a kaja nem Fóti meg magát, a vizes ruha nem teregeti ki magát stb. "persze szerelmem, de ha nekem van időm erre 12 óra után akkor neked is." nem érti.

Ti mit tennétek?

Szörnyen bosszantó hogy ilyen megalazo velem mintha egész nap csak a p.... mat vakarnám szerinte.


2023. szept. 15. 22:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Az alkoholizálásától függetlenül igaza van.
2023. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Elbagatellizálod, hogy igenis keményen alkoholista. Gondolom, a pia pláne előhozza a kötekedő természetét.

Ez az ember lelki beteg, hisz azért iszik. A frusztrációját piálásban és más (te) cseszegetésében éli ki.

Neked ez az élet megfelel?

2023. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha az emlitett gyerek nem feleves csecsemo, akkor bizony van nemi igazsaga.
2023. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

"Alkoholista. Rendben. Tudom. Ezért nem válnék el mert munka után 2-3-at elfogyaszt."

Nyugi, még 1-2 év, és lesz az majd több is.


Azt nem írod, milyen idős a gyerek. Mert egy egy év alattinál még azt mondom, oké, hogy kevés dolog megvalósítható. De egy nagyobbacska mellett azért már jobban lehet haladni általában.

2023. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Én megfogadtam hogy havonta egyszer nagy takarítok. Hetente egyszer mosok, teregetés, vasalok. A főzés mikor hogy.

A wc 1-2 hetente, a fürdő is havonta. Az elejét szoktam áttörölni. Öntözés hetente 2x, porszívózás naponta, felmosás hetente 1x. Ja és havonta egyszer, kétszer megengedem magamnak hogy fusson a lakás. Nem vagyok hajlandó többet rászánni. Szeretem a rendet, tisztaságot általában az is van. De azt a drága időt ne pazaroljuk. Sőt néha hónapokig halasztok dolgokat. Ha annyira takarítani szeretne, akkor csinálja. Egészségére. Végülis ketten éltek együtt, tehát nem probléma hogy kiveszi a részét.


Csak szólok ,hogy hiába 2-3at iszik már alkoholista.. zárójelesen pedig megjegyezném hogy apu is így kezdte, találd ki hova jutott. Segítek, a föld alá.

2023. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

(a 2-3ból egyre több lett)

/5

2023. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de ezek alap dolgok. Alkohol ide vagy oda részben igaza van, más felöl pedig úgy gondolom, hogy baszogatás nélkül is megtudja csinálni, és ezzel ki is vette a részét, hisz ő ugyan ott lakik. 🙄
2023. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
De igaza van. A sörnek semmi köze ehhez, csak így azthiszed ha ezt leírod igazad lesz. Ha otthon vagy egész nap és nem dolgozol, akkor ezeket nem neki kéne csinálni.
2023. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

Kamu.

Most is ráérnél sikálni.

2023. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Becsípve áll neki takarítani?

Sör nélkül nem csinálja?

2023. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!