Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett itt ennyi okoskodó...

Miért lett itt ennyi okoskodó anyuka?

Figyelt kérdés

Példa: kiír az ember egy szimpla kérdést, ahelyett, hogy a kérdésre érkezne értelmes válasz, elkezdenek mesét költeni arról, hogy te miért vagy felelőtlen, miért vagy sz*r, mert esetleg nem úgy gondolkodsz mint az emberek többsége, másféle felfogásod van a nevelésről, hozzátáplálásról, szoptatásról, elválasztásról, stb.


Ennyire meg vannak keseredve az otthon létben? Vagy ez a fajta szemlélet mindenkin átsöpör, aki össze van otthon zárva a gyerekével? Még nem vagyok anyuka (vagyis technikailag igen, de még nem szültem meg), viszont elgondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha én is ilyen leszek és ez megrémiszt.


2023. szept. 22. 11:44
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
A kedvencem: korábban kiírtam egy kérdést arról, hogy a novemberben születő babámnak, így, hogy téli baba lesz, milyen ruhákra lenne szüksége, ha nem akarok felhalmozni semmit. Erre megkaptam, hogy még meg sem szültem, el is vetélhetek, hogy képzelem, hogy ilyeneken gondolkodom... Két hónap múlva szülök, igaz lehetnek komplikációk, de azért na. Nem 4 hetesen írtam ki a kérdésemet. :D
2023. szept. 22. 11:47
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
Nem az otthonlét miatt, hanem mert neki valami bevált és azt hiszi akkor mindenható. Nagy igazság hogy Magyarországon a focihoz és a gyerekneveléshez mindenki ért. Itt ez látható! Ha valóban érdekel valami, ne itt kérdezz. A válaszok nagy része rosszindulatú, aki valóban segíteni akar azt meg lepontozzák, leugatják.
2023. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
68%
Így van, a legtöbben azt hiszik csak úgy a jó ahogy ők csinálják és ha máshogy csinálod hülye vagy. Nem is nagyon vannak anyuka barátnőim...pedig én is kisgyerekes anyuka vagyok.
2023. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Külföldi reddites fórumot szoktam egyébként nézegetni, de meglepő a különbség. Ilyen ruhás kérdést ott nem tudtam feltenni, mert teljesen nem releváns már csak ha az ottani válaszadók lakóhelye szerinti klímát is nézem, de a kínálat és a termékek sem.


Mindenesetre meglepő a különbség, hogy ott egy teljesen támogató és pozitív válaszadó közeg van, itt meg kb. csak rosszul érzed magadat egy-egy komment után és elbizonytalanítanak. (Igen, mazochista voltam és elolvastam pár szoptatós topikot itt is... hát nem kellett volna... :D )

2023. szept. 22. 11:51
 5/40 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki meg van keseredve és frusztrált, nem csak az anyukák.
2023. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
A másik kedvencem, hogy megköveznek azért, ha kisbabával tervezel külföldre utazni.
2023. szept. 22. 11:52
 7/40 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erővel erre a kérdésre is illik, hogy már most ítélkezel pedig még nincs is gyereked. Kérlek linkeld be ahol konkrétan azt írják neked, hogy hogy képzeled azt, hogy ruhákon mersz gondolkozni a 2 hónap múlva születő gyerekednek.
2023. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
29%
Persze...mert milyen már az hogy van rá pénzed és ráadásul még a gyereked is élvezi :D Ilyenkor szivesen riogatnak azzal hogy a gyereknek ez úgyis csak kínlódás...mutatnék képet a kisfiamról, mennyire kínlódik 1-1 utazáson :D
2023. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%
Itt névtelenül kiengedhetik a gőzt. Jólesik nekik másokat jól ledorongolni. Élőben már nem lenne akkora szájuk.
2023. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%

Ha jót akarsz magadnak ne itt kérj tanácsot.ide csak szipi szupi anyukák járnak,csak az a jó amit ők csinálnak.

De komolyan...ha kérdésed van,inkább Facebook csoportban kérdezz.ott nem írhatnak anonim,így nem lesz akkora szájuk.

2023. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!