Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett itt ennyi okoskodó...

Miért lett itt ennyi okoskodó anyuka?

Figyelt kérdés

Példa: kiír az ember egy szimpla kérdést, ahelyett, hogy a kérdésre érkezne értelmes válasz, elkezdenek mesét költeni arról, hogy te miért vagy felelőtlen, miért vagy sz*r, mert esetleg nem úgy gondolkodsz mint az emberek többsége, másféle felfogásod van a nevelésről, hozzátáplálásról, szoptatásról, elválasztásról, stb.


Ennyire meg vannak keseredve az otthon létben? Vagy ez a fajta szemlélet mindenkin átsöpör, aki össze van otthon zárva a gyerekével? Még nem vagyok anyuka (vagyis technikailag igen, de még nem szültem meg), viszont elgondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha én is ilyen leszek és ez megrémiszt.


2023. szept. 22. 11:44
1 2 3 4
 21/40 Bogica0616 ***** válasza:
67%
De látod kedves kérdező ahány ember és anya annyi szokás. Sokan el sem tudják képzelni, hogy másképp, hogy lehetne csinálni, És igen dühítő ha kap segítséget valaki más szemléletét, több megoldást a helyzetre, és annyira cső latasu, hogy csak a vélt megoldását fogadja el. Akkor felesleges kérdezni.
2023. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%
Férfiként mondom, hogy a legtöbb nőnek nem való gyerek. Csak ugye a nagyi erőlteti, meg a Katinak is van, ha nem szülök lelép a Béla/szülök és elvesz a Béla, olyan cuki, hogy nekem is kell,...
2023. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Bogica0616 ***** válasza:
22%
Itt a gyakorin nem csak kérdezni felesleges, de még válaszolni is. Hisz mindenki okos, szép, mindent tökéletesen csinál. Természetesen csak a saját véleménye a legjobb és a legpontosabb. A többiek mind értelmi és érzelmi sérültek.
2023. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%

"A másik kedvencem, hogy megköveznek azért, ha kisbabával tervezel külföldre utazni."


Durvan ferdítesz. A másik kérdésednél senkit nem érdekelt, hogy külföldre akarsz menni. Arra hívták fel a figyelmed, hogy nem érdemes most azon agyalni, hogyan viszed a kutyát jövő nyáron, mert a gyerekkel lehet, hogy utazni se tudsz, akár allergiás is lehet, stb. Te ugattál le kb mindenkit, aki jószándékkal bármit megemlített.

2023. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

???


Milyen másik kérdésem?

2023. szept. 22. 15:14
 26/40 A kérdező kommentje:
Babaruhás kérdést tettem ki, nem értem miről beszélsz.
2023. szept. 22. 15:15
 27/40 A kérdező kommentje:
Az utazós kérdést pedig csak egy példának hoztam, ahol az anyukát leugatták, hogy hogy mer repülni babával, mikor csak babakocsi elhelyezésről érdeklődött reptéren. Nem raktam ki semmilyen utazós kérdést. 🤣
2023. szept. 22. 15:17
 28/40 A kérdező kommentje:

24-es


Ezt a fajta konspirációs felfogást még maga Rákosi elvtárs is megirigyelné.

2023. szept. 22. 15:21
 29/40 anonim ***** válasza:
25%

"mindig megjelennek ketten, hárman, hogy linkeld máááár, én sosem láttam még itt ilyeeeet."


Igen. És általában, mint most is, elmarad az a bizonyos link, mert kiderülne hogy erősen eltúlozzák a dolgot, hogy minél megbotránkoztatóbb legyen a sztori.

2023. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
3%

29. Én már álltam fel és sétáltam ki üzleti tárgyalásról, mikor a másik fél előjött egy ilyen "És mivel tudná ezt alátámasztani?" kérdéssel. Miközben pontosan tudta, hogy ki/mi vagyok és kit/mit képviselek, márpedig onnantól...


Ez olyan, mintha a buszsofőr szólna, hogy az X megálló következik, te meg odamennél, és követelnéd, hogy mutasson erről bizonyítékot a GPS-en, és mellesleg biztos, hogy maga a sofőr, láthatnám a jogsiját és a munkaszerződését?

2023. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!