Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett itt ennyi okoskodó...

Miért lett itt ennyi okoskodó anyuka?

Figyelt kérdés

Példa: kiír az ember egy szimpla kérdést, ahelyett, hogy a kérdésre érkezne értelmes válasz, elkezdenek mesét költeni arról, hogy te miért vagy felelőtlen, miért vagy sz*r, mert esetleg nem úgy gondolkodsz mint az emberek többsége, másféle felfogásod van a nevelésről, hozzátáplálásról, szoptatásról, elválasztásról, stb.


Ennyire meg vannak keseredve az otthon létben? Vagy ez a fajta szemlélet mindenkin átsöpör, aki össze van otthon zárva a gyerekével? Még nem vagyok anyuka (vagyis technikailag igen, de még nem szültem meg), viszont elgondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha én is ilyen leszek és ez megrémiszt.


2023. szept. 22. 11:44
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel erre a kérdésre is illik, hogy már most ítélkezel pedig még nincs is gyereked."


Az ítélkezés, hogy ledöbbenek a válaszokon? Akkor igen, ítélkezem. Technikailag nincs, de azért így 7,5 hónaposan már erősen beletartozom a körbe már csak érdeklődés és felkészülés tekintetében is.

2023. szept. 22. 12:07
 12/40 anonim ***** válasza:
33%
Ez semmi, menj az állatos rovatba! Onnan ÁLLATORVOST kibannoltatták, pedig szakmai, jó válaszokat írt, de jött pár troll, meg idióta "GAZDI", és ők így hasra ütésre kitalálták, hogy az nem így van.
2023. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ha valaki megemlíti, hogy itt a legtöbb anyuka b.szatlan, toxikus nő, akire egy teknősbékát sem lehetne bízni, mindig megjelennek ketten, hárman, hogy linkeld máááár, én sosem láttam még itt ilyeeeet.
2023. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Bogica0616 ***** válasza:
59%

A ruhákba nem tudom mért köthettek beléd, de a párom szerint is mindent az utolsó 4 hétben érdemes megvenni, ha gond lenne akkor még majd ő megveszi.

Külföldi útról pont most olvastam kérdést az nekem is dühítő nem akar hátul ülni, nem akarja a kutyáját otthon hagyni, nem jut el a tudatáig, hogy a kutya állat nem ugyan azok az elvárások mint egy ember felé. Nem tudnék úgy több órát utazni, hogy nem vagyok a babám mellett. Nem fogok egy kutyát össze zárni egy csecsemővel, ha nem vagyok közvetlenül mellettük. Valóban nem minden csecsemővel lehet utazni akár 1 órát. Ezt aki még csak terhes nehezen értheti meg, én sem értettem csak terhes. Sírós, rosszul alvó, 2 emberes babám volt és legalább 1 éves koráig alig aludt. Máshol nem aludt el, csak üvöltve sírt, még most sem szívesen alszik idegen helyen. Na ilyen gyerekkel nem megy az ember nyaralni még autokázni.

2023. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
26%
Ennek a kérdésnek a válaszai alapján, csodálkozom, hogy van még pasi, aki nőkkel kezd.: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..
2023. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

14


Én nem ilyenre gondoltam, hanem hogy például mekkora kínzás egy babának repülőn utazni. Írta egy anyuka, hogy az ő kislányának semmi gondja nem volt ezzel. Maga a kérdés pedig azért született, hogy babakocsival mennyire nehéz szenvedni a reptéren. A kommentek 80%-a viszont az lett, hogy ő egy gyerek kínzó mert nem való kisbabának a repülés.

2023. szept. 22. 12:27
 17/40 anonim ***** válasza:
77%

"de a párom szerint is mindent az utolsó 4 hétben érdemes megvenni, ha gond lenne akkor még majd ő megveszi."

Hát én ezt tuti nem hagytam volna a páromra, imádtam a bababoltba járkálni, rendelgetni. Alig vártam a terhességem alatt, hogy elkezdjünk vásárolgatni, babaszobát rendezni, nem hagyta volna ki semmi pénzért.


"az nekem is dühítő nem akar hátul ülni,"

Miért kéne hátul ülnie? Ha kettesben megy a babával, akkor azt hogy oldja meg majd?

3 éves a lányunk, sosem ültem hátul vele.

Az, hogy téged ez dühít, nem normális dolog...

2023. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

"Nem tudnék úgy több órát utazni, hogy nem vagyok a babám mellett. "


JÉZUSOM:D

Nem azt írták a kérdésnél, hogy a gyereket felrakják a távolsági buszra hordozóban, ők meg majd valamikor mennek kocsival utána.

Azért ennyire matricának nem kell lenni...

2023. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Bogica0616 ***** válasza:
21%
Ja csak ha a csecsemöd, olyan stílusú mint az enyém volt, aki rögtön üvöltve sírt. Na azt nem fogod hátul egyedül hagyni. Már csak azért sem mert van szíved és nem hagyod sírni.
2023. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen anyám lenne, lehet, hogy én is üvöltve sírnék...
2023. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!