Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett itt ennyi okoskodó...

Miért lett itt ennyi okoskodó anyuka?

Figyelt kérdés

Példa: kiír az ember egy szimpla kérdést, ahelyett, hogy a kérdésre érkezne értelmes válasz, elkezdenek mesét költeni arról, hogy te miért vagy felelőtlen, miért vagy sz*r, mert esetleg nem úgy gondolkodsz mint az emberek többsége, másféle felfogásod van a nevelésről, hozzátáplálásról, szoptatásról, elválasztásról, stb.


Ennyire meg vannak keseredve az otthon létben? Vagy ez a fajta szemlélet mindenkin átsöpör, aki össze van otthon zárva a gyerekével? Még nem vagyok anyuka (vagyis technikailag igen, de még nem szültem meg), viszont elgondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha én is ilyen leszek és ez megrémiszt.


2023. szept. 22. 11:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok ember azért jön ide hogy mást lehúzzon mert frusztrált és itt kiélheti magát.. Ne vedd fel. Sokkal több dolog fog majd még jönni ne aggódj ha majd szembesülsz a sok idióta szülővel és aranyatszaró pustikével, julikával miután megszültél. Ja és később se lesz jobb mikor a gyereked emocionális és verbális agressziónak lesz kitéve az iskolában főleg ha lány. A lányok g.cik tudnak lenni főképp! Tudom mert itt szenvedek tinikkel.. Husszú az út előtted!
2023. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
23%

Én sem értem egyébként.

Ha én is kiírok néha-néha egy kérdést például az anyaságról, hogy mondjuk valóban csak teher meg nyűg-e, vagy ilyesmi, aztán neem, nem értelmes és tartalmas válaszok érkeznek, (tisztelet a kivételnek!) hanem rögtön jönnek a frusztrált debilek, hogy jaaj már megint te, ennyire nincs életed, úgy viselkedsz, mint egy elmebeteg..

Gyönyörű.

Tudtommal a Gyakori Kérdések fórum arra lett kitalálva, hogy normális válaszokat kapjon egy tanácstalan ember, aki kérdést ír ki.

2023. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
80%

32 néha???

Azért ezt gondold át 😅

2023. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
69%
30, nem lehetsz valami sikeres üzletember :)) De legalább beégeted magad, aztán megpaskolod a saját vállad, hogy mekkora arc vagy. De inkább kudarc, főleg ha párhuzamot próbálsz vonni a buszozás és a neten való mártírkodás között. :D
2023. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#5

Amúgy ja, én sem értem, mi ez a "hangoztassuk minél jobban, hogy ki bánta meg és ki utálja az anyaságot" mánia, például az interneten lévő cikkekben is.

Hogy az anyaság teher, mekkora nyűg, nem is kellett volna bevállalni, mert jaaj nélkülük sokkal többet tudnék aludni, sokkal több pénzem és szabadságom lenne, bla bla bla..

Akit felnőtt nőként meglepnek ezek a dolgok, és ezek miatt bánja meg a gyerekvállalást, az meg is érdemli.

(Most le leszek pontozva)

2023. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
6%

#22

"Férfiként mondom, hogy a legtöbb nőnek nem való gyerek. Csak ugye a nagyi erőlteti, meg a Katinak is van, ha nem szülök lelép a Béla/szülök és elvesz a Béla, olyan cuki, hogy nekem is kell,... "


Ezzel totálisan igazat mondtál, nem véletlenül van annyi anyuka, aki megbánta, hogy gyereket vállalt.

2023. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rosszindulatúak, nem okoskodók.
2023. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

36! Ezzel aztán marha nagy igazsagot mondott:)

Kb legalabb ugyanannyi, hanem több férfinek pláne nem való gyerek akik többsége aztan főleg a tarsadalmi elvárás és nyomás miatt vállal gyereket meghát ugye csak el kell jönni otthonról anyukától azért, hogy aztán egy masik nővel kiszolgáltassák magukat akire rá lehet tolni a teljes gyereknevelést is te vagy a nő te vagy az anya címszóval.

2023. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
57%
Hogy vagy kérdező? Mindenki tud, mindent. Ők raernek
2023. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jellemző a magyarokra a rosszindulat, az irigység, a kárörvendés főleg. Sokaknál azt veszem észre, hogy akkor érzik jól magukat, ha másoknak rossz, sok ilyen személyes tapasztalatom van Magyarországon. Éltem külföldön 2 országban is, és ahogy írod, tényleg mások az emberek, segítőkészek, támogatóak, jobban figyelnek egymásra. Az ottani magyarokkal is azonos véleményen vagyunk. Én is megdöbbenve olvasgattam a gyakorin a kommenteket, semmi értelme, hogy itt tegyél fel bármilyen kérdést.
2023. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!