Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tart egy gyereknél egy...

Meddig tart egy gyereknél egy bizonyos mese iránti rajongás?

Figyelt kérdés
Húgom kisfiának decemberben lesz szülinapja + ugye a karácsony is lesz. Jelenleg a Mancs őrjárat a nagy favorit nála. Húgom már az egész rokonságban kiosztotta, ki mit vegyen a gyerekének, persze mindenből mancsosat. Na már most ha én már ebben a hónapban megveszem neki az ajándékokat, nem túl korai? Mi van, ha karácsonyra már más lesz a kedvenc? Annyira nem vészes árban, hogy mondjuk ne tudnék neki venni egy másikat, ha közben hirtelen traktor vagy dínó mániás lenne, de akkor meg én mit kezdenék egy mancsőrjáratos ágyneművel?

2023. okt. 1. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogjamegunni
2023. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet előre tudni, hogy meddig fog tartani. Lehet holnap ,as lesz a kedvence, lehet még 3 év múlva is Mancs lesz a sztár. Ezzel q logikával csak és kizárólag az lenne q megfelelő ajándék, amit aznap épp szeretne.

Nyugodtan vedd meg neki azt, amit a húgod ajanlott

2023. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámíthatatlan meddig tart a rajongás. De nekem a fiam a mancs őrjáratos ágyneműt használja, pedig a mesét évek óta megunta.


Egyébként szuperhős mánia van évek óta nála de a meglévő dolgait ezért nem cseréltük le.

2023. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kólauborkával ***** válasza:
83%
Van amikor örökre. Lásd az AnimeCon résztvevőit. (Egyáltalán nem fújjogásnak írtam, hanem példának).
2023. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyerekfuggo.

Lányom két évig szerette a jegvarazst.

Én 13 éves koromtól rajongok a Harry Potterert.(32 vagyok😅)szóval tényleg nem lehet megmondani

2023. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted ezt már brit tudósok megállapították? Ha alább is hagy a rajongás, az ajándékok hatására úgyis előjön megint.


Egyébknét máskor célszerű a gyerek korát kiírni.

2023. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó bocsi, az lemaradt. 3 éves lesz.
2023. okt. 1. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:

A húgom egy időben rettenetesen odáig volt a Micimackóért, főleg Csacsiért, minden Micimackós volt, ami neki kellett. Aztán kb 4-5 évesen az egyik pillanatról a másikra elmúlt. Jöttek hozzánk vendégek, hoztak neki egy plüsst, amin Micimackó Csacsijelemzben van, amit ha egy héttel előtte hoznak, imádott volna, erre közölte, hogy ő már nem szereti a Micimackót. Onnantól tényleg nem is örült semminek, ha ilyesmit kapott.


A keresztfiam viszont olyan, hogy egyszerre több dolgot is nagyon szeret, úgy tűnhet, hogy már nincs oda a dínókért, mert nem arról szól az élet újabban, de ugyanúgy odáig van, ha kap egy dínós dolgot, most pl egy kulacsot vittem és tetszett neki.


Nagyon gyerekfüggő.

2023. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt az első Jégvarázs mesefilm? A lányom azóta rajongó. Most 7 éves.
2023. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár egész gyerekkorában is tarthat
2023. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!