Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 év feletti anyukák, tervezt...

35 év feletti anyukák, terveztek még babát, vagy belenyugodtok, hogy csak egy van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37 évesen szültem a másodikat (elsőt 28 évesen)
2010. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia,sziasztok.

35 betöltöttem mikor megszületett a kisfiam,4,5 hónapos most.Igaz mi külön vagyunk az apukájával de ugy érzem ha jönne késöbb egy olyan kapcsolat és szeretnénk mindketten akkor mért ne?A tehességem teljessen problémamentes volt imádtam végig a szülés sem volt annyira vészes4

Összefoglava én belevágnék!

2010. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első

35 felett már öregasszony egy nő????

Ha annk érzed magad, akkor sajnálom, de én így majdnem 39 évesen egyáltalán nem érzem öregnek magam, sőt.

még zatis le merem írni, hogy szerintem jól nézek ki:-)))

Ahogy írtam, az előt 28 évesen szültem, nekem az volt korán, későn érő típus vagyok.

2010. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak áprilisban leszek 35, de a kisfiam 1 éves. Egyelőre nem tervezünk másodikat. Jövőre, amikor 2 éves lesz a kisfiam, megy bölcsibe, én visszamegyek dolgozni. Legalább 1 évig dolgoznom kell, hogy ha még egy babát akarunk, akkor is normális tgyást és gyedet kapjak. Így is elég nagy érvágás, hogy a néhai fizumnak kábé a felét kapom meg.

Szóval passz. Az is lehet, hogy marad az 1 baba, és bele kell nyugodnom, törődnöm. Majd meglátjuk.

2010. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára két éves lesz a kisfiam, én meg 32. Úgy alakult az életünk, hogy kis korkülönbséggel nem tudunk most babát vállalni. De mindketten nagyon szeretnénk egy kistestvért a fiunknak, így ha minden jól megy 35 körül leszek, mikor megszületik. Igen, parázok, hogy minden rendben lesz e (az első terhességem sajnos nem volt problémamentes, de szerencsére teljesen egészséges kisbabának tudtam életet adni), de a vágy erősebb bennem ahhoz, hogy 35 évesen ne feküdnék a műtőasztalra még egy Csodáért.
2010. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég nehéz volt a terhességem, 35 éves voltam és első baba. Én azt mondtam, ha majd oviba megy, ha lesz már olyan nagy, akkor újra gondoljuk. Szinte végig feküdtem a terhességem, ezt egy pici gyerekkel nem lehetne kivitelezni, ha egész nap itthon lenne ő is. Persze 2 terhesség sem egyforma. Szívem szerint szeretnék még egy gyereket. 40 alatt jó lenne, ha a sors úgy hozná.
2010. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32évesen szültem az első babámat.Jővőre vissza szeretnék menni dolgozni,akkor leszek 34,ugy tervezem dolgozom egy kicsit és meglátjuk szeretnénk e még egy babát.Nem a korom miatt,az eszembe sem jut,inkább az anyagiak gátolnak.
2010. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!