Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 43 éves férfinak...

Szerintetek 43 éves férfinak nem késő már gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy férfi még 60 évesen is tud jó apa lenni. Az unokatesóm (becsúszott)amikor született az anyja 46 éves az apja 60 éves volt! Csodaszép és aranyos kislány.
2010. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Én azt mondom, hogy a pasiknál nincs olyan, hogy késő... de a nőknek eléggé ketyeg a biológiai órájuk...
2010. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát én még messze vagyok a 40től.:) Párom 43 éves, nincs gyereke, de már szeretne, és én is. Nagyon szeretjük egymást, csak ezen elgondolkoztam, hogy nem késő e neki:) de ha 60 évesen is csináltak már, akkor ez semmi :)
2010. okt. 18. 12:59
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Pláne, hogy szeretne is gyereket... dehogy késő! Biztosan nagyon jó apa lesz, hiszen volt ideje "megérni" a feladatra. :)))
2010. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Igen, elvileg nem késő. A mi babánk születésekor a párom a 39-et töltötte és már sopánkodik, hogy mire a fiunk felnőtt lesz, ő már öreg ember... :S Ettől függetlenül szeretnénk még babát, akinek születését 2012-re tervezzük, így a párom már 43 lesz. Mire a második babánk 20 éves lesz, apa 63. Attól fél, hogy nem fog tudni már rá hatni, sőt, nem fogja látni hogy milyen ember lesz nagy korában, az unokákról nem is beszélve... De így alakult, sajnos nem tudtunk volna előbb gyermeket vállalni, így elfogadjuk a helyzetet. Fenyegetem, hogy nehogy idő előtt özvegyasszonyt csináljon belőlem!! :D
2010. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%

itt nem arrol van szó hogy jo apa lesz vagy nem!!! Hanem arról hogy 46 évesen lehet hogy már csak egy jó 10 éve van hátra. A legveszélyesebb kor a férfiak körében! tüdőembolia, infarktus satöbbi. Egyáltalán nem biztos hogy megéri a gyerkét felnőni. Ennyi kockázata van.

Biológiailag nincs akadálya! Természetes a fentebb soroltak közül nem minden férfit érint.

2010. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
De ne haragudj már, akkor azért, mert lehet, hogy csak 10 éve van hátra, ne is legyen gyereke?? Ez baromság..
2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Apukám a példa: Én és a húgom 25 és 22 évesek vagyunk. 10 éve elváltak anyuval. Jelenleg apukám 46 éves, 35 éves az élettársa, van egy 3,5 éves öcsém, és most 15 hetes terhes a másodikkal a párja ( remélem fiú lesz ő is :)) ). Nekem van egy 2 éves fiam, baromira imádják egymást öcsémmel. Ráadásul a húgomnak egy hónapja született meg a kislánya, a két kisfickó meg van őrülve a kiscsajért, gyakorlatilag védelmezik :)

Csak halkan jegyezném meg, én apukámnál kicsit már félek, hogy a második gyerek nem lesz sétagalopp, de öcsit is nagyon szépen nevelik........ majd meglátjuk :)

Ne féljetek belevágni :)

2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
igen ettől félek én is:( bár egészséges férfi, sportol, egészségesen táplálkozik, nem cigizik nem iszik, pozitívan gondolkodik az életről, stb. de már oly sokszor kiderült, nem ez számít. :( nem tudom, mit kéne tennem: szeretnék vele babát, de félek, hogy hamar elveszítem.
2010. okt. 18. 13:09
 10/28 A kérdező kommentje:
13:8: szeretlek:) köszi, ez kellett. De mindezek mellett nagyon félek, bár 20 évesen is kaphat valaki infarktust...
2010. okt. 18. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!