Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy férfi korábban élt már...

Summer2 kérdése:

Ha egy férfi korábban élt már droggal ( most már nem) illetve heti rendszerességgel füvezik, akkor gyerektervezésnél károsodást szenvedhet a gyerek ? A férfiban szervezete ilyenkor már visszafordíthatatlanul károsodott?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
A fű is drog.
2023. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A fű szerinted mi, ha nem drog ???
2023. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem károsodást, hanem kisebb eséllyel fogan meg. Csak az számít, hogy az anya nem drogozzon terhesen. A gyerek meg, ha megfogan, akkor szenved károsodást, miután megszületik és egy drogos apa neveli.
2023. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

1. A fű is drog, és igen, mint minden káros anyagnak, ennek is lehet negatív hatása a születendő babára.

2. A férfi szervezete a szaporodás szempontjából más, mint a női, a férfi nem a spermiumokkal születik, hanem azok folyamatosan termelődnek és ürülnek. Tehát a károsodott spermiumok adott idő alatt (kb. 3 hónap) lecserélődnek, ha egészséges életmódba kezd.

2023. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk a nogyogyasz jelezte a babatervezesnel hogy egyikunk se fuvezzen (alapbol nincs karos szenvedelyunk az alkalmi alkohol fogyasztason kivul)

Nem tudom pontosan mit okozhat, lehet csak a fogantatast lehetoseget csokkenti de az is lehet hogy komolyabb problemat is okozhat.

2023. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Te egy füvező embernek szülsz gyereket? Ilyen emberrel akarod felnevelni?
2023. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

A férjem 2 petéjű unokaöccsei pontosan ilyen apától születtek 14 évvel ezelőtt.

Elég fura srácok voltak már kisgyerekkéntnis, de ahogy cseperednek egyre furábbak. Most, hogy emiatt, vagy alapból ilyennek lettek volna nem tudom.

2023. okt. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy drog a fű. Nem terveztem ilyen emberrel gyereket, nem szeretném ha rossz példát mutatna a gyereknek, én nem függök semmitől: se kávé, energiaital, alkohol se, csak fényévente. Csak érdekel hogy az ilyen emberek szervezeteben már visszafordíthatatlan károk alakultak e ki
2023. okt. 7. 07:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az a legjobb, ha egyik szülőnek sincs semmi káros szenvedélye. Valamennyit biztos ront a spermaképen a fű is (a sima cigi is, meg a sok koffein, szoros alsó stb). Később meg ugye nem mindegy, hogy milyen példát lát, meg milyen állapotban vannak mellette a szülei.

Off: a fényév nem időt jelöl, távolságot

2023. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es köszi, kicsit eltájolódtam a fényévet illetően
2023. okt. 7. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!