Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elképzelés vs valóság?

Elképzelés vs valóság?

Figyelt kérdés

Nektek voltak olyan elképzeléseitek/terveitek a gyerekvállalással kapcsolatban, amikről szülés után kiderült, hogy kissé utópisztikusak?

Én például az első gyerekem előtt azt vizionalizáltam, hogy a babázós időszakban rengeteget fogok sütni-főzni, kis konyhatündér leszek és boldogan dagasztom majd a házi kenyerünket reggelente, mielőtt felébred a baba. :D Szerintem mondanom sem kell, mennyire nem jött be a dolog, főleg, hogy a fiam többemberes volt - eltelt pár hónap, mire egyáltalán volt annyi időm, hogy egy alap kaját összeüssek ebédre.


2023. okt. 8. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9 igen,az ember utánanéz mindennek,aztán koppan egy nagyot ha nem tankönyvi gyereket kap ...
2023. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én azt hittem, simán elvégzek még egy egyetemi képzést, amíg otthon vagyok a gyerekkel... Kis naív. Se éjjelem, se nappalom nem volt. Teljesen el voltam tájolva, azt hittem, a kiságy arra van, hogy abban aludjon a baba, de csak egy szép dekorációs elem volt a szobában.

Aztán azt is gondoltam, hogy beadom bölcsibe a kislányomat és nyugisan visszamegyek dolgozni. De havi 1 napot járt kb a bölcsiben, hónapokig éjszakáztam vele válogatott betegségekkel, hogy aztán hajnalban bemennék dolgozni, vagy home officeban lássam el a beteg gyereket.

Az is igaz viszont, hogy sokkal szebb, okosabb, és viccesebb, mint amit valaha is reméltem, úgyhogy megéri minden pofára esés🙂

2023. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!