Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sarki fény a valóságban?

Sarki fény a valóságban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném legalább egyszer látni a sarki fényt északon, és az lenne a kérdésem, hogy a valóságban is annyira látható és élénk-e mint a képeken?

Illetve az is érdekelne,hogy Finnország északi részén vagy Izlandon látható-e jobban.



2020. szept. 20. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olyan mint a képeken. Sőt...

És nagyon nagy élmény.


Én Svédország északi részén láttam.

2020. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Jó érzés ezt olvasni, féltem, hogy csak a speciális fényképezőgépek készítenek olyen látványos képeket.
2020. szept. 20. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Főnököm is volt. Ha rossz időjárást fogtok ki, nem látszik. Ők is csináltak képeket, asszem goproval. Azokon látszott, bár nem olyan fényesen mint némelyik netes fotón. De azt mondta élőben haloványabb volt a képeknél.
2020. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En Finnorszagban elek, itt eleg surun lathato, pedig meg csak nem is eszakon lakom. Igen, olyan, sot,szebb, elenkebb,mint a kepeken. Persze kifoghatsz rossz idojarast is, mikor halovany.
2020. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha Magyarországon is látszik. Tavaly is volt egy ilyen alkalom.

Persze fel kellett hozzá menni a Kékesre.

2020. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2020. szept. 21. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Izlandon jártam, de nem láttunk, mondjuk enélkül is csodás élmény a sziget. Ha oda mennétek (csodaország, szerintem megéri) akkor érdemes utánanézni, hogy mikor gyakoribb, mi októben végén voltunk és elvileg áprilisban és szeptemberben van "szezonja", így lecsúsztunk róla.. majd legközelebb :)
2020. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!