Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes mellett törvényesen...

Gyes mellett törvényesen lehet dolgozni? Ha igen, akkor milyen formában? (6 vagy 8 órában? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet és igen mindkettőben 6 vagy 8 órában.
2010. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg január 1-ig 8 órában is lehet, azt követően ha jól tudom, 4 órás a terv, de a héten fogadja el a parlament a törvényt. Vagyis dolgozni lehet majd, de csak részmunkaidőben.
2010. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg úgy van, hogy a gyerek 1 éves kora után lehet dolgozni, akár napi 8 órában is GYES mellett.
2010. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai legújabb hírek szerint,a kormány azt akarja,hogy a munkáltatók törekedjenek az anya részmunkaidős foglalkoztatására,ha valaki egy 8 órás helyett kettő 4 órást alkalmaz,kevesebb lesz a fizetnivalója a dolgozó után.Ez szerintem nagyon jó hír,én legalábbis nagyon örülnék ha e beválna,mert 3 gyerekem van és jövő nov.-ba jár le a gyedem,már most sokat gondoltam rá hogyan oldom majd meg ha megyek vissza dolgozni.
2010. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!