Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás 20 év korkülönb...

Gyerekvállalás 20 év korkülönbséggel? Működhet? Mik lehetnek a hátulütői?

Figyelt kérdés

A feleség most 22, a férj 42.

Az első gyerek a mai naptól számítva pontosan 5 év múlva lenne esedékes, addig egy kemény háttér felépítése a cél ami minimum kibír egy 10-15 évet.

A második gyerkőc pedig 15 év múlva. A megcélzott "ideális" különbség kereken 10 év legyen a két gyerek között.

Ezektől a számoktól ha lehet ne legyen semmilyen eltérés se, ez lenne az összerakott cél.

Működhet ez? Ha igen, akkor miért? Ha nem, akkor miért nem?



2023. okt. 14. 01:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Fhu nagyon idegesítő vagy komolyan...

Persze,majd betervezed,hogy öt év múlva január 1-en terhes leszel,és az úgy is lesz...almodban csillagom...

A férj lehet 58 évesen már vaktoltennyel fog durrogtatni...

2023. okt. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10,vagy apakomplexus,vagy nagyon vastag pénztárca...
2023. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az első gyerek a mai naptól számítva pontosan 5 év múlva lenne esedékes"


Ja. A mai naptól számítva pontosan öt év múlva. Erre az esély mondjuk épp annyi, mint a lottó otosre.

2023. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
No ebből is látszik, hogy nem csak naív vagy, de buta is.
2023. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 22 evesen 17 evvel idosebb parom volt, masfel evig tartott. Akkor meg nem gondoltam bele, milyen lesz a gyerekvallalas, de igy utolag belegondolva, jobb is, hogy nem ebbe a kapcsolatba vallaltam gyereket.

Egy volt munkatarsam 20 evvel idosebb a felesegenel, es bizony o is a 60-at karcolta, amikor megszuletett a kozos gyerekuk. Az elozo hazassagabol volt ket fia, akik mar 30 felettiek voltak. Azota eltelt 10 ev.

2023. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a gyerek kérdésre akkor térj vissza, ha képes leszel felnőttként gondolkodni. Az egész írásod olyan, mintha egy 13 éves hányta volna össze.

Ismerőseid személyében megtaláltad a példaképet, miközben elmondásod alapján mindkét gyerekük idegbeteg és amúgy is elváltak a kisebbik 3 éves korában. Tehát te mindenáron egyedül szeretnél felnevelni 2 gyereket, de az fontos, hogy egy papától legyenek.🙄

A barátodnak "nincs sok hátra", mert cukorbeteg, de azért minimum 20 évre tervezel vele. Mi van?

Kezelt diabéteszbe egyébként nem kell belehalni, de a termékenységre pont nincs jó hatással. 15év múlva jó eséllyel fel se fog állni neki, nem hogy még gyereket nemzzen.

Én egyáltalán nem vagyok az idős gyermekvállalás ellen, ha az embernek úgy alakult az élete.(Én is most, 40+ próbálok), de hogy valaki direkt az utolsó utáni pillanatig húzza, úgy, hogy az illető már most se egészséges, hát, finoman szólva se tartom normálisnak. (Barátod valószínűleg egyáltalán nem akar gyereket, csak örül neki, hogy 5évig fixen van fiatal punci, mert annyira naiv vagy, hogy bármit benyelsz.)

2023. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szövegértés 16 :D A barátja (haverja) a most 70-es csávó aki a példaképe. A párjára férj és feleségként hivatkozik.
2023. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17! Bocs, túl reggel volt még nekem ehhez.🤣Azt a részt visszaszívom, a többit tartom.

#16

2023. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!