Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tart a "mindent is...

Meddig tart a "mindent is szájába vesz" állapot?

Figyelt kérdés

Decemberbe lessz két éves a gyermekem!Egyszerűen kikészülök,hogy állandóan mindent a szájába vesz!Esküszöm már a férjemmel azt is kipróbáltuk amit videón láttunk(apuka azt csinálja amit nem szabad anyuka pedig taslit ad neki,itt mi kézre csapást csináltunk),de csak nevet.Játszin dettó,mindent amit a fűben talál!megőrülök!Magyarázom én neki,de sajnos már emeltem fel a hangom is,de semmi!Még nem akar beszélni hiába mondja az ő kis babanyelvén nem értem mit szeretne,de mutogatni azt nagyon tud!

Hogy tudnám erről leszoktatni?vagy ehezz idő kell még?Olyan jó lenne nyugisan gyurmázni,festeni vele,de mindent megakar enni 🥺


2023. okt. 16. 13:11
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
Sokára.
2023. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Változó, de szerintem most már abba fogja hagyni.
2023. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
68%

jó vicc,hogy abba fogja hagyni.Nekem 2 évesen kezdte a fiam.Még 5 évesen is simán az orrába dugta az üveggolyót,meg simán megrágcsálta a legót.És bármit bevesz a szájába ami nem ételt.

Én még sulis koromba is rágcsáltam, a ceruzát/radírt/pólómat/ hajamat/kulcsot(fujj!!),ami a kezem ügyében volt.

2023. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekfuggo, 3 eves korban altalaban leszoknak rola, de sok van amelyik meg 5-6 evesen is mindent bekap.


A kezre csapkodassal meg csak azt latja, hogy anya csapkod, de jo, akkor ezt is lehet, ugyanis toled tanul.

Utana meg jossz ide nyavajogni, hogy miert agressziv es csapkod a gyerekem - mert az anyja erre tanitotta peldamutatassal.

2023. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Amikorra megtanitod neki. És azt nem kiabalassal meg csapkodassal kell.
2023. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első 3-nak!köszönöm 😊 akkor lazítok és figyelek még egy darabig!



Utolsó két válaszoló!Kioktatást nem kértem,mellesleg nem kell ide írni és a tökéletes szülőt játszani!Nem mintha közöd lenne hozzá,egyszer próbáltuk ki a férjemmel és akkor se vertem agyon a kezét és tudod mit anno én még a fenekemre is kaptam és képzeld el senkit nem csapkodtam még meg!Na a hang felemelést inkább hadjuk nem kell ide írni a Teréz anyát játszani!Mi a ..... kell állandóan betalálnia ilyen miss tökélyeknek nem értem 🫣 Szerintem foglalkoztatók saját magatokkal!


az tény ez az oldal már rég nem olyan mint régen!természetesen ehezz néhány troll is hozzájárult!De vannak kivétek de mégis jönnek a "tökéletesek" és "majd én meg írom a tutit" szinten vannak!

2023. okt. 17. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!