Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek a hatására vonulnak...

Minek a hatására vonulnak háttérbe az apák, amikor apás szülés volt, és lehetne szexelni, de nem akarják?

Figyelt kérdés
Sokat olvasok ilyen "panaszokat",hogy amikor apás szülés van,azután nem nagyon akar az apa szeretkezni.De miért? Ennyire megundorodnának?? Ha lehet férfiak/apák is irják le,hogy mi az oka hogy nincs szülés után szex??? Én ettől félek,mert mi apás szülést tervezünk,de kezdek megrémülni,mert nálunk napi rendszerességel van szeretkezés,de ha megszülök,és a párom is bent lesz,velünk is ez lesz??? Van valaki akinek a férje,ugyan ugy szexel minta szülés előtt???
2009. jan. 2. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed allhat a fejednel is, es nem kell annyira "belatnia"! Akkor nem lesz annyira veszes szamara a dolog. Vagy az oldaladon, ahol fogja majd a kezedet!

Gondolom neked fog beszelni, segiteni, nem annyira a puncidra lesz kivancsi!

2009. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi, de tényleg semmi nem változott. Két kislányunk született, mindkettőnél bent volt elejétől a végéig, sőt a másodikat még le is videózta, ahogy megszületett.

Bennem is felmerült ez a kérdés, ami benned, de amikor elmondtam a férjemnek, akkor ő azt válaszolta, hogy a szülés a világ legszebb és legtermészetesebb dolga, és tutira nem fog ettől megundorodni tőlem. Miért is tenné? Végül is a közös gyerekeinket hoztam világra.

Amúgy meg az a véleményem, hogy akiknél probléma van a szülés után a szex-el, ott alapvetően nem azzal van a probléma, hogy látta szülni a feleségét, ott lennie kell valami más bajnak is, még ha nem is tudatosul bennük.

2009. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:) Köszi. Akik "megundorodnak" azok végig azt nézik,hogy jön ki a babájuk? Amikor az anya hasára rakják,ugye az már nem vészes? Bocs ha egy kicsit értetlen vagyok,első baba lesz,és nem tudom mire számitsak...

Bár anyum,és tesóim elmondták,de azért csak másabb ha saját magam élem át.

2009. jan. 2. 17:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a férfiak 16 %-ra jellemző kb, és főleg olyanokra akiket ráerőltetnek az apás szülésre. Tehát az asszony annyira erőlteti, hogy a hapsi nem mer nemet mondani.

Mi a párommal végig éltünk szexuális életet a terhesség alatt, és eleinte még azt mondta, inkább kint vár.

Aztán ahogy haladt előre a terhesség, úgy gondolta meg magát.

Végig velem volt a fejemnél állt, majd kísérte a kisfiunkat, szóval nem nézegetett "odalent".

Hatalmas élmény volt számára, azt mondta nagyon bánta volna ha kimarad ebből.(pedig nem voltam könnyű eset nagyon gyors szülésem volt egybefüggő fájásokkal szegény akármit csinált nem volt jó nekem de a jelenléte nélkül nem csinálom végig az tuti).

6.hét után újrakezdtük a szexet, eleinte kellett síkosító, de 2 hónap után minden ugyanolyan lett, visszatért az eredeti kerékvágásba. Nem undorodott meg, meg semmi ilyesmi.

És a már szült barátnőimnél se volt ilyen gond.

Inkább az fordul elő, hogy a baba miatt pont a nő az aki nem kívánja a szexet, mert fáradt is meg fájdalmai is vannak esetleg.

2009. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. válaszadó.Igen abban igazad lehet,hogy más oka is lehet...

És remélem nálunk sem lesz gond.

2009. jan. 2. 17:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó vagyok . Ha megkéred, akkor nem fog premier plánba konkrétan a születésnél állni hanem a fejednél áll.

De a legtöbb apuka ösztönösen ezt választja.

Csak azt látja majd hogy kibukkan az egész baba, és hidd el onnantól csak azt nézi, meg az egy érzelmileg annyira más állapot hogy csak örülni fog ő is hogy minden rendben és szép egészséges kislánya-kisfia született:)

És büszke lesz rá:)

Nyugi!!:)

2009. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3. neked is köszönöm a választ. és igazatok van.én nem erőltettem,sőt,én nem is akartam,ő ajánlotta fel,hogy attól nincs nagyobb és szebb élmény az apás szülésnél,és ő akarja elvágni a köldökzsinórt.Nekem ez meglepő,de egyben jól esett nagyon,mert nem nézném ki belőle hogy erre képes lenne.
2009. jan. 2. 17:10
 8/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is a fejemnél állt, de onnan is látott mindent. De hidd el, ha látja is, nem az fog a fejében járni, hogy "te úr Isten, hogy néz ki az asszony", hanem inkább az, hogy "jajj de csodálatos, látok egy babát megszületni, az ÉN babámat".
2009. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.igy még jobban megerősödött bennem,hogy igen,ott kell lennie velem.
2009. jan. 2. 17:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ahol szülés után gond van a szexszel (az apa részéről), ott valami más is van a háttérben, mégha nem is tudatosan.

Az én baráti körömben ahol apás szülés volt, ott inkább még közelebb kerültek egymáshoz a szülők a közösen átélt élmény hatására. (Nekem sajnos nem lehetett részem apás szülésben, mert már akkor nem voltam együtt az apával, így azt tudom leírni, amit a környezetemben látok.)

2009. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!