Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek a hatására vonulnak...

Minek a hatására vonulnak háttérbe az apák, amikor apás szülés volt, és lehetne szexelni, de nem akarják?

Figyelt kérdés
Sokat olvasok ilyen "panaszokat",hogy amikor apás szülés van,azután nem nagyon akar az apa szeretkezni.De miért? Ennyire megundorodnának?? Ha lehet férfiak/apák is irják le,hogy mi az oka hogy nincs szülés után szex??? Én ettől félek,mert mi apás szülést tervezünk,de kezdek megrémülni,mert nálunk napi rendszerességel van szeretkezés,de ha megszülök,és a párom is bent lesz,velünk is ez lesz??? Van valaki akinek a férje,ugyan ugy szexel minta szülés előtt???
2009. jan. 2. 16:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hogy öszinte legyek,erre nem is gondoltam,hogy más miatt is lehet elutasitó,de belegondolva,tényleg igazatok van.Másrészt meg,meggyőztetek.Igy most már nem félek és nincs bennem a "félsz".Köszi még1x.
2009. jan. 2. 18:06
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de a szülés nem arról szól, hogy a puncikán kisétál a cukormázas rózsaszínű bébi! Ott büdös van, vér, hányás, kaki, pisi, minden előfordulhat. Komolyan azt akarod, hogy a férjed így lásson? aztán jössz jövőre ide, hogy nem akar a férjed lefeküdni veled...Mibe fogadjunk?
2009. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért reméljük, hogy ha már gyermeket akartak mindkettten és együtt képzelik el az egész életüket, akkor nem úgy élnek egymás mellett hogy mindketten folyton mintha skatulyából lennének kihúzva, sminkben, tökéletesen szőrtelenítve, egymás jelenlétében sose menve fürdeni, WC-re egyebek...

Ha meg együtt élnek, annak minden velejárójával mint 2 élő ember akkor nem ettől fog megundorodni a hapsi.

Plusz feltételezzünk már az ürgéről is ennyi ismeretet hogy nem gondolja azt hogy a baba csak kisétál üdén, rózsaszinüen.

2009. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Már bocs,de mindketten tisztában vagyunk azzal,hogy nem parfüm illat lesz,és nem lesz semmi "tiszta". Hallunk,látunk,és olvasunk.Nem vagyunk másvilágba....

utolsó előttinek szólt.

2009. jan. 3. 21:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálam bent volt végig,de ő akart bejönni,én nem eröltettem,sőt...:)

Bent volt végig és nem a fejemnél állt,de nem undorodott meg egyáltalán,sőt,a2. héten már le akart teperni,de hát nem lehetet...

Szóval szetem ez nem igaz.

Pedig mi még fiatalok vagyunk(én 21,párom22),tehát megundorodhatott volna könnyen...

2009. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mi se vagyunk öregebbek.22 és 23. Hát,én elmondtam neki mident,de ő hajthatatlan:) de örülök hogy bent lesz velem.
2009. jan. 6. 10:30
 17/17 A kérdező kommentje:
bocs,nem 22,hanem 21
2009. jan. 6. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!