Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érezted utoljára, hogy...

Mikor érezted utoljára, hogy büszke vagy a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Tegnap teljesen lesokkolt milyen okos kis nudli feje van, olyan dolog jutott az eszébe, ami nekem nem jutna dolgozatnál. Szeretem a különleges gondolkodását és olyan büszke voltam rá, aztán eszembe jutott milyen rég nem éreztem ilyet úgy őszintén, amikor nem a teljesítményét akarom elismerni, hogy de szépen megtanult valamit és fejlődik, hanem tényleg "lenyűgöz" úgy magától, a belefektetett "nevelési munkám" nélkül magától ért el valamit, és ez olyan jó érzés volt.. azt hiszem legutóbb talán mikor magától nyitott ajtót babakocsis nőnek előreszaladva, akkor éreztem ilyesmit. A tanára is kiemelte, hogy ő sem gondolt volna erre és nagyon jó gondolat, dehát nyilvánvaló is. Ti milyen gyakran éreztek ilyet? Amikor nem olyanért vagytok büszkék, amire neveltétek, amit mondtatok, tanítottatok, ismételtetek milliószor, hanem csak úgy "magától" jön a gyerekből.
2023. okt. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hétvégén itt volt a dédimamája, panaszkodott, hogy mindig fáj a lába, erre odament a lányom (3.5 éves), és tett egy nagy párnát a lába alá, hogy "tessék, így nem fog fájni". 🥹
2023. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mostanában szinte minden nap. 3 hónapja született kistestvére a nagyfiamnak, álmomban nem gondoltam, hogy ennyire fogja szeretni. Egyik nap pl kimentem mosdóba altatás előtt, addig a picit beraktam a babaöbölbe, persze sírni kezdett, a nagyobb odafeküdt mellé és énekelni kezdte a saját szerzeményét (valami levenduláról szóló kis dalocska, még rímelt is), hogy megnyugtassa a kistesóját. 4 éves amúgy a nagyobb. :)
2023. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap.
2023. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira éreztem, hogy le leszek húzva, mert büszke vagyok a fiamra, hogy ennyire kreatívan próbálja megnyugtatni a testvérét. Na mindegy, legyen boldog a lepontozó. :)
2023. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja lányom francia dolgozára amit most kezdett tanulni.

Vagy mind 3 gyerekemre mikor tavaszal le betegedtem és segítettek nekem szó nélkül.

2023. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap az vagyok rájuk!🤗🤧
2023. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!