Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legkönnyebb/legneheze...

Melyik a legkönnyebb/legnehezebb időszakod a gyerekeddel (korban is írd le)?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok válaszát kérem akiknek már nagy gyerekeik vannak, lehet kamasz vagy tizenéves is.

Olvastam az enyik válaszban hogy a 9-15 hónapos időszak volt valakinek a legkönnyebb, azóta csak egyre nehezebb. Meséljetek légyszíves!

Nekem egy 13 hónaposom van, aki már 3 hónapja brutál hisztiket tud csapni, de tudom hogy ez csak a bemelegítés.l várom hogy mire számíthatok 😄🤣



2023. okt. 21. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

13éves a fiam, 15 a lányom.

Szerintem sosem volt könnyebb vagy nehezebb időszakom velük.

Minden időszak nehéz, csak máshogy.

Először jőtt a hasfájás, fogzás. Szepa, dackorszak. Mire azthittem fellélegzek, jött a kiskamasz kor. Most a valódi kamasz kor... mindig volt valami amitől kivoltam, mindig volt amitől ők hisztiztek, szenvedtek.

2023. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket se mondanám nehéznek, csak mások a kihívások, megoldando feladatok amik által sokat tanultok mindketten és közelebb kerultok egymáshoz. 3,5 évig szoptattam, 3 éves koráig 2x-3x kelt minden nap. Ezekről egyikonk sem tehet, de a nem alvás része nevezhető nehéznek. A dac, szepa stb, azok mivel tudom, hogy a fejlődés természetes része így nem annak fogom fel, hanem próbálok segíteni rajta, hogy megtanulja a dolgokat.
2023. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Amikor már elköltözik és saját fizetése van🤣🤣🤣
2023. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekfüggő a dolog. A kicsi 7,5 éves, soha nem volt vele nehéz, a nagy 10, 1,5-3 éves kora között nem volt pokol
2023. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek! Hasonló válaszokat vártam. Hogy mindig más dolog van a porondon. Így képzeltem én is :)

Ez olyan, mint amikor azt mondtam, hogy a picibaba kornál lehet nincs édesebb. Rájöttem hogy mindig édesek, csak máshogy! :)

2023. okt. 21. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Legkönnyebb újszülöttkortól 3 éves korig volt, a legnehezebb pedig 16-tól. 20 éves
2023. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"Rájöttem hogy mindig édesek, csak máshogy! :)"


Nem, van amikor már nem. Szereted őket később is, mélyebben, de azt a "jaj de cuki vagy, benned nincs semmi olyan, amit ne imádnék"-fázist bizony kinövik. Kb. ovis korra.

2023. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A fiammal a legnehezebb az első 9 hónap volt, utána 9 hónapostól 3 éves korig. 3-13-ig sétagalopp, 13-16 már egy kicsit húzós. 17-19 pedig rettenetes.

A lányommal nem volt különösebben nehéz sosem . Most sem az (16)

2023. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekemmel a 12-14 év volt nehéz. A másodikkal a 2-3 év + 6-8 év. A harmadik még csak 1,5 éves, de már most túltesz a tesóin.
2023. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

9 éves lány,18 hónapos kisfiú .

A lánnyal könnyű volt a csecsemokor,teljesen nyugodt baba volt,egészen 3 éves koráig semmi gond nem volt vele .

Onnantól nehezebb lett,mert dacos volt,hisztis

Most ahogy kiskamasz szörnyű.nem reszletezem,de sokszor falnak mennék legszivesebben.es mi lesz még később.


Fiammal a csecsemokor szörnyű,az első három hónapra alig emlékszem.

Csak kézben volt el,alig aludt,ha letettem sírt

Ahogy egyre nőtt,úgy lett egyre könnyebb

Most másfél évesen azt mondom,hogy elég könnyű veleeszamitva azt,hogy épp jönnek a fogai,beteg is és egy ideje nyugtalanul alszik éjjel.

2023. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!