Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok ha idegesít a...

Gonosz vagyok ha idegesít a bátyám két kicsi gyereke?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszak és gonosznak érzem magam amiért idegesítenek. Ha egy légtérbe vagyok velük a fejem megfájdul tőlük
2023. okt. 25. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ettől gonosz.
2023. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Pedig nekem is van két kicsi gyerekem, akik idegesítőek és fejfájás helyett idegbajt okoznak néha.

Az ember másét nehezebben viseli el általában, evvel nincs semmi gond. Nem a tieid, nem te vállaltad őket.

2023. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gonosz. Az én bátyámnak is van két gyereke, amikor kisebbek voltak, előfordult, hogy már nagyon elegem volt belőlük.
2023. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek idegesítőek, ezt nagyon nem lehet tagadni. Minél kisebbek, annál idegesítőbbek. Vannak persze jó napjaik (esetleg óráik, rossz esetben perceik), amikor annyira imádnivalóak, de ha nem te vagy az anyjuk/apjuk, akkor még az sincs benned, hogy a te gyereked, érte/vele elviseled még a fejhangú visítozást is.

Szóval nem, semmiképp nem vagy gonosz. Viszont arra vigyázz, hogy ne legyen belőled óvodapedagógus.

2023. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját gyerekeimen kívül mind idegesítő 😆
2023. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gonosz egészen addig amíg nem bántod őket ezért.
2023. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm minden találkozáskor órákig tud kedvesen, figyelmesen játszani a gyerekeimmel és amikor ők mást találnak meg, akkor azért megjegyzi, hogy csodálja, hogy bírom ezt minden nap, szünet nélkül. Utána ő nyugodtan hazamegy és elég neki a gyerekeimből ennyi. Nem hibáztatom érte.

Amíg nem vágysz pofákat vagy nem bántod őket, akkor nincs baj veled.

2023. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy unokaöcsém és egy unokahúgom. Imádom őket, egy rossz szót nem tudnék mondani róluk (2 és 4 évesek), de megmondtam tesómnak, hogy havi 1 alkalommal az a pár óra bőven elég. 😆
2023. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját gyerek is idegbe hoz sokszor :D, hát még egy "idegen".
2023. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!