Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem hullámzik, hogy hol...

Nekem hullámzik, hogy hol akarok gyereket hol nem. És leginkább a ciklushoz igazodik. Szerintem a hormonok váltják ki, hogy nagyon szeretnék babát, mikor ovulációm van, aztán elmúlik a vágy és félelem tör rám. Más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mi mit érzünk, amíg benned van, hogy NEM akarsz, nem kell gyerek.

Azoknak is bromi nehéz a szülőség, akik 99%-ban akarták, hát még, aki nem akarja.

ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is volt, de eszem is, így nem csináltunk gyereket, csak merta hormonok épp hülyék.


A gyerek nem olyan, mint egy kismacska, egy kutya, egész életre szól és még egy "jól alvó, nyugodt, nem hisztis" gyerekkel is cs.szett nehéz az élet.


Hát még azzal, aki kólikás vagy dackorszaktól kezdve mindenért üvölt és vergődik (mint öcsém pl).

ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én csak a szexet kívánom jobban a termékeny időszakban, peteérésnél, mást nem tapasztaltam. Gyereket meg folyamatosan nem akarok, ez nálam állandó.
ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is egyre gyakrabban ez az érzésem. Kb. 35 éves korom körül kezdődött. Mintha a hormonok azt súgnák, hogy szexelni akarjak, mikor még erősebb, akkor, hogy teherbe esni akarjak. Aztán vérzés körül elmúlik, majd kezdődik elölről. Kb. ugyanúgy elborítja az agyam, mint ahogy a férfiak is mondják, ha szexelni akarnak egy nővel, akkor nem tudnak gondolkodni, csak cselekszenek.

Szerintem a hormonok sokkal nagyobb befolyással vannak ránk és a gondolatainkra és erzelmeinkre, mint sejtettük volna...

ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan úgy szeretnék gyereket egész hónapban(már nem lesz), de szexszelni csak ovu körül akarok állandóan
ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt! De ameddig a hormonok által vágysz csak gyerekre, addig mindenképp az eszedre hallgass.
ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!