Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezért én miért lennék rossz...

Ezért én miért lennék rossz anya, mert van társaságom?

Figyelt kérdés

Van három gyerekem, a két nagyobb intézménybe jár, a kicsivel most vagyok itthon, másfél éve. Problémás volt a terhességem, így a 27. héttől itthon voltam.


Tavasz végén az ikertestvérem és a sógornőm az utcánkba költözött. A sógornőmmel nagyon jó a viszonyom, sokat beszélgetünk, nevetünk együtt. Neki vannak kisebb testvérei is, akik sokat játszottak a fiaimmal. Egész nyáron a közeli strandon voltunk heti 2-3x, ha bementünk a megyeszékhelyre, akkor egy kocsival mentünk. Voltunk kétszer várost nézni (Szeged és Pécs). Vagy mi ketten és a gyerekeim mentünk, vagy jöttek a kistesói is.


Most is megyünk majd a gyerekkel meg vele és ikertestvéremmel a Tropicariumba. Erre beszóltak, hogy hanyag vagyok, mert másnak három gyerek és háztartás mellett nem lenne ideje ennyit barátnőzni, mint amennyi nekem van. Mert például többször főzünk együtt is, és akkor beszélgetünk közbe, stb. A gyerekekkel van foglalkozva, a ház tiszta, főtt kaja van minden második nap, akkor miért rossz anyáznak le? A férjemet alig látom, miért kellene otthon üljek a gyerekekkel?


nov. 18. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem irigyek.
nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is másfél éves a fiam,a lányom iskolába jár.

Ha lenne kivel én is jönnék mennék nem ulnék otthon.szarnák rá kimmot mond.

Ne törődj te sem az irigy emberekkel.

nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ez így. Gyerekeknek is kell az élmény, jó ha vidám környezetben nőhetnek fel. Bárcsak nekem is lenne ilyen családom.
nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mit hogyan csinálsz, mindig lesz valaki, aki szerint szar anya vagy.


Szerintem jól csinálod. Miért lenne jobb bárkinek is, ha nem így csinálnád?

nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel más véleménye?
nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, szard le aki ugat.
nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeid is ott vannak, nem értem a problémát.

Az első gyerekemnél is rengeteget voltam az egykori barátnőmmel, és amikor a másodikat szültem, neki pár hónapos volt akkor a fia, rengeteg közös program volt.


(Ez a kapcsolat megdszakadt, azóta dolgozok, a gyerekeim közösségbe járnak.

Abszolút semmi ilyesmi.

Hiányzik....)


Szard le, mit mondanak. Törődsz velük, ez a lényeg.

nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki a szájára akar venni, az a szájára fog venni. Ha gyakran eljártok azért, ha otthon ültök, azért.

Neked erre van igényed, ennyi. Nincs ezzel semmi gond, ahogy azzal sincs, ha másnak másra van.

nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!