Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legtöbb Instagramon posztoló...

A legtöbb Instagramon posztoló anyuka miért csak a gyereknevelés "édibédi", cukormázas részeit mutatja?

Figyelt kérdés

Követek egy 24 éves anyukát, akinek 7000 valahány követője van, de őt nem annyira nevezném instamaminak, mert igazából nem híres emberek követik őt, hanem inkább ismerősök, barátnők és egy pár kívülálló.


A lényeg, hogy ő nagyon gyakran tesz ki képeket a másfél éves kisfiáról, és ma megosztotta, hogy a második babájukat várják.


Viszont szinte mindegyik képe alá, amelyiken a kisfia szerepel, azt írja, hogy: "életem szerelme", "mindenem", "minden perc boldogság", "a legjobb dolog az életemben", "minden szívdobbanásom".


Ezzel persze nincs is semmi baj, hiszen tényleg csodálatos dolog a szülőség, de azért azt nem hiszem, hogy minden percét élvezi az anyaságnak, mert valljuk be: nagyon sok örömmel, de ugyanakkor sok rossz dologgal is jár, és szerintem jobb lenne, ha a nehezebb pillanatokat, negatív dolgokat is megmutatná, mert ezáltal a többi anyuka is tudná, hogy nincsenek egyedül ezzel, mert tényleg nehéz.


Szerintem, ha folyamatosan csak a szépet mutatja, az nagyon megtévesztő a gyerekvállalás előtt állók számára.


Nem tudom, ismeritek-e Szathmáry Alexandrát, na ő fel meri vállalni a negatív érzéseit is.


nov. 21. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

7000 követővel csak ismerősök, barátok és csak "pár" idegen? 🤣

Egyébként az insta pénzszerzési lehetőség. Ha ezzel van ekkora nézettsége, miért változtatna?

nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert senki nem mutat meg mindent, és nem is lehetne. Ahogyan én sem járok alsógatyában és papucsban bevásárolni, hanem megvan, hogyan szeretek felöltözni ehhez, pedig mindkettő a valóság, de csak az egyik kép tartozik másokra.


Ő meg ezt a képet szeretné átadni.

nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van pelda. Van, aki csak a szep oldalat mutatja a gyereknevelesnek, van, aki meg nem. Azt mar te dontod el, hogy milyen tartalmakra vagy kivancsi 🤷‍♀️
nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Pont azért amiért nem teszünk ki (legalábbis a többség) olyan képeket mikor zsíros hajjal pattanásosan pizsiben ülünk otthon vagy mikor éppen veszekszünk a férjünkkel vagy arról hogy a kutya beszart a lakásba...
nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg attól, hogy posztol, nem tartozik arról elszámolnivalóval, hogy miről teszi. Azt oszt meg, amit akar, szíve joga eldöntnei. Aki meg olyan szellemi hulladék, hogy instamamik posztjai alapján gondolja, hogy csak örömbódottá, az alapból kár, ha szaporodik, mert ostoba. Nincsen neki semmilyen felelőssége, vagy kötelessége idegenek felé. Számonkérni bármit rajta, az nevetséges. Az ilyen anyuka itt éli ki a sikereit, mert ennyi jut neki. Úgy éli meg, ahogy akarja.
nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, szíve joga eldönteni, hogy mit/miről szeretne posztolni, de nekem úgy jön le ez az egész, mintha gyerek előtt nem lett volna tartalmas élete, csak a gyerekkel lett teljes.
nov. 21. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"nekem úgy jön le"

. Igen, neked.

nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Kifejezetten örülök, mikor boldog, szép, mosolygós anyákat látok mert én épp az ellenzojet tapasztalom. Mindenhonnak a szar dől, hogy milyen magányos, borzasztó, lemondasos időszak ez pedig én egyáltalán nem így éltem meg és szívesebben nézek olyan nőket akikkel hasonló az életünk, felfogásunk. Mindenhonnan azt nyomják hogy felnőtt pelenka, elhízott, energia, jókedv 0 anyák a normálisak és ha te csinos vagy és boldog akkor tuti hazudsz.
nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Újabban sírni divat csak, mert sok hülye gondolta azt, hogy jó ötlet, mert látta az interneten. És majd ő tudja, hogy tökéletes lesz.
nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as, na ezzel egyetértek, én is csak a panaszkodást olvasom mindegyik fórumon.
nov. 21. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!