Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legtöbb Instagramon posztoló...

A legtöbb Instagramon posztoló anyuka miért csak a gyereknevelés "édibédi", cukormázas részeit mutatja?

Figyelt kérdés

Követek egy 24 éves anyukát, akinek 7000 valahány követője van, de őt nem annyira nevezném instamaminak, mert igazából nem híres emberek követik őt, hanem inkább ismerősök, barátnők és egy pár kívülálló.


A lényeg, hogy ő nagyon gyakran tesz ki képeket a másfél éves kisfiáról, és ma megosztotta, hogy a második babájukat várják.


Viszont szinte mindegyik képe alá, amelyiken a kisfia szerepel, azt írja, hogy: "életem szerelme", "mindenem", "minden perc boldogság", "a legjobb dolog az életemben", "minden szívdobbanásom".


Ezzel persze nincs is semmi baj, hiszen tényleg csodálatos dolog a szülőség, de azért azt nem hiszem, hogy minden percét élvezi az anyaságnak, mert valljuk be: nagyon sok örömmel, de ugyanakkor sok rossz dologgal is jár, és szerintem jobb lenne, ha a nehezebb pillanatokat, negatív dolgokat is megmutatná, mert ezáltal a többi anyuka is tudná, hogy nincsenek egyedül ezzel, mert tényleg nehéz.


Szerintem, ha folyamatosan csak a szépet mutatja, az nagyon megtévesztő a gyerekvállalás előtt állók számára.


Nem tudom, ismeritek-e Szathmáry Alexandrát, na ő fel meri vállalni a negatív érzéseit is.


nov. 21. 18:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a "rengeteg lemondással jár" mondatot mostanában nagyon nagy divat lett hangoztatni..
nov. 21. 19:53
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
A valóság divat?
nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12.


Miért, mi az a "rengeteg" lemondás? :)

nov. 21. 20:33
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, vannak nehézségei, árnyoldalai az anyaságnak, de azért nem nettó szenvedés. Csak már meg akarunk halni mindenen.
nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tényleg van olyan gyerekkori barátnőm, aki már kislány korában mondta, hogy anya akar lenni. Minden gyereket imádott világ életében és a sajátja a mindene. :D ő valóban úgy éli meg minden pillanatát, amit most te felvázoltál ide.


Ő ebben teljesedett ki, ez volt az álma. Vannak ilyen emberek azért, csak nagyon ritka.

nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!