Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság miért hangoztatják,...

Manapság miért hangoztatják, hogy "mennyi rengeteg lemondással, áldozattal jár egy gyerek"?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy akik megbánják a gyerekvállalást, nem magát a gyereket bánják meg, hanem a sok lemondást, áldozatot, amit értük kell hozni.
nov. 25. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert ma lehet erről nyíltan beszélni, nem kell mindent rózsaszín vattacukorba csomagolni.
nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mer avval jár?🤔 Mondjuk attól is függ minek milyen volt előtte az élete vagy épp a gyerekkel hogy tud teljesen boldohulni.
nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert régen valahogy tudták, hogy ezzel jár, természetesnek vették. Amúgy ez a kérdés naponta felbukkan, kicsit másképp fogalmazva.
nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert már lehet erről beszélni
nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert azzal jár. Aki azt gondolja, hogy az élet ugyanolyan marad, mint előtte az nem százas. Vannak olyanok, akik nehezebben élik meg a változásokat, vannak akik könnyebben. Amúgy egy csomóan vannak, akik babával utazgatnak a nagyvilágba, túráznak, jönnek-mennek és nem csak otthon ülnek a 4 fal között. Hozzáállás kérdése (is).
nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az igazság. Attól még szeretem az anyaságot, szeretem a gyerekem, és a mostani életem is, de gyerek előtt olyanok voltunk, hogy ha kedvünk támadt utazgattunk, Maldív, Tahiföld, Amerika stb.. kicsi gyerekkel ez nehezen megoldható, nagy szervezést igényel.


Nekem ez lemondás, bár nem csinálnám másképp most sem. Bár én tudtam mi vár rám.

nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert ma ezt tehernek élik meg, azért. Én 97-ben szültem, nem volt habostorta, de ez a normális. Nekem nem volt teher lemondani szilveszterről, mikor két hónapos volt, moziról, mert éppen belázasodott... Pedig fiatal voltam. Ma meg szülnek 35 felett, és sértésnek veszik a gyerektől, ha nyaralás előtt beteg mer lenni, elég itt olvasgatni az oldalon.
nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os, hát pedig nagyon sok olyan szülő van, aki konkrétan álomvilágban élt gyerekvállalás előtt, nem tudta, hogy meg fog változni az élete, 0-24-es készültségben lesz évekig, majd minden szervezést igényel, stb.


Általában ezek bánják meg a gyerekvállalást, és mondják azt, hogy nem erre számítottak.


Csak nem értem, hogy hogy nem tudhat valaki ilyen dolgokról.

nov. 25. 12:18
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

"Csak nem értem, hogy hogy nem tudhat valaki ilyen dolgokról."

Az emberiség nagy része nem az eszéről híres. Jó sok példa van az ész nélküli szaporodásra is a semmire, a majd lesz valahogyanra.Majd hívják a tévét, hogy nincsen miből etetni a 12 pulyát.

Én egyébként azt nem értem, hogy te miért csodálkozol még ilyeneken? Észt nem lehet másikat kapni, ha már előtte sem volt nekik.

nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ócska provokáció, törölhetnék - de persze nem teszik, kell a kattintás, még ha elvileg sérti is a szabályzatot. Gyönyörű.🤣
nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!