Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek apás a...

Anyukák, akiknek apás a babájuk, vagy Apukák, akiknek anyás? Hogyan viselitek, hogy nem ti vagytok a "kedvenc"?

Figyelt kérdés
Az én törpém még csak 2 hónapos, de már most látszik, hogy apás lesz. Imádom természetesen így is (meg a férjemet is:)), de valahogy összeszorul a szívem.
2010. okt. 21. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg melyikünket szereti jobban - ezen nem veszünk össze, hanem az a lényeg hogy szeret minket.


Velem sajnos sokat van összezárva ha a férjem hadgyakorlaton van akkor a mama veszi át apa helyét.Ha meg hazajön /jött/ akkor napokig őt ugrálja körül szeretgeti puszilgatja megharapja - finoman.-


Sőt igazán azt se mondanám hogy nem anyás mert szeret engem is de nincs meg a rajongás mivel a kezdetektől én vagyok vele. Minél kevesebb időt tölt el a család többi tagjával annál többre értékeli őket. Én igy látom....


szóval nincs olyan hogy nem szeret annyira csak rangsorol.

2010. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el szeret téged is, pláne 2 hónaposan. Az nagyobbik lányom 2.5 éves és Ő is nagyon Apás. Volt időszak amikor Apa itthon volt én nem is csinálhattam neki semmit. Még azt is mondta hogy menjek innen. De ezen nem szabad megsértődni, majd változik. Mostanra már javult a helyzet, ha baj van csak én vagyok a jó. Pedig remekül elvagyunk itthon sokat játszom vele, dehát Apa az érdekes mert Ő ritkán van itt. A kicsi 9 hónapos Ő is Apás lesz, de nem baj, legalább jut egy kis szabadidőm.
2010. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hósan szerintem még nincs olyan, hogy apás, hiszen az ő szemében te és ő még egy és ugyanaz a lény vagytok!

Max apát el tudja különíteni magától és mikor "felbukkan" örül neki nagyon és ezt már ki is tudja mutatni, ezért tűnik úgy hogy apás.

Az én kiscsajom 15 hós, na ő nagyon apás, anyát csak annyit mond, hogy any, vagy anyanyanya, apa viszont becéve is van, apuka, apka:)

De tudom, hogy engem is szeret, hisz bújik, és ha elesik vagy beüti magát a krokodil könnyekkel együtt csak az én kezemben van meg, nálam vígasztalódik. Ez így van rendjén, én kifejezetten örülök, hogy apás, csak nézzen is fel rá, csak imádja, kell, hogy a kötelék apában is erősödjön, hisz ő nem élhette a babával mindazt át amit te a legelejétől.

Egyébként a kislányok általában apásak. Neked milyen a bébid?

2010. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez amit írsz, szerintem nem igaz. Két hónaposan még nincs olyan szoros kötelék Apa és baba között. Én a lányommal úgy voltam, hogy kb. 1 éves koráig teljesen mindegy volt, ki van vele. Én nem voltam különösebben kedvenc. Legalábbis így éreztem, de persze gondolom nem így volt, csak nem tudta kifejezni. Szoptattam, közel voltunk egymáshoz.

Azóta csak én vagyok a jó neki.

Változni fog nálatok is.

2010. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fiú, és pont úgy van, ahogy írod. Amikor hazaér, hatalmas, göcögő kacajjal néz rá, teli szájjal nevet neki. Nekem meg csak mosolyog.

Viszont amit írtál, hogy nézzen fel az Apjára, ez még nem jutott eszembe. Teljesen más szemszög. Nagyon jó.

2010. okt. 21. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hónapos a lánykám,és nálunk is látszik hogy apás lesz.Néha zavar mikor látom őket összebújva játszani(pedig mi is szoktunk),vagyis nem is zavar hanem kis féltékenységet érzek.Viszont az is igaz ha sir vagy álmos csak én tudom megnyugtatni:-)
2010. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Callista ***** válasza:
14 hónapos a fiam és iszonyú apás! Ha itthon van én már nem is számítok, de én örülök annak hogy ennyire szeretik egymást, jó nézni őket együtt! :)
2010. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!