Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek jó szülő...

Szerintetek lehetek jó szülő és jó ember ha szexuális/párkapcsolati értelemben nem vagyok normális, de minden mas szempontbol igen?

Figyelt kérdés

Meg kicsi a lányom már most is kérdez a múltról néha még persze lehet szépeket mondani .


De az a baj ha nagyobb lesz elég lesz pusztán tudnia az anyja születési dátumát hogy raebredjen apa és anya messze nem volt szent.

Az hogy 14 évesen szültek valakit egy olyan közegben ahol ez nem volt szokás nem fog benne kérdéseket felvetni?


Ha vele rendes voltam neveltem kitartottam vegig mellette .es a munkámban is megbízható terhelheto felelősségteljes ember vagyok.

Akor szerintetek szemet lehet hunyni el lehet felejteni a rossz dolgokat?sok jó tett, kitartás,feloldoz a bűnök alól?



#kapcsolat #Normálitas
dec. 15. 23:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd kiderül, ha felnő.
dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
87%
Ezt előre nehéz megmondani.
dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:

Nagyon sok támadás ért ez a kapcsolatom miatt .jogi eszközökkel is meghurcoljak az embert.


Van egy normalistol eltero identitasom de atol függetlenül szerintem teljes mértékben jó célok hajtanak és igyekszem jó apa lenni bármi áron.


Sokszor gondolkodom.magamba mélyedek hogy hibáztam e vagy sem az életemben vagy hogy miért vagyok más? És sose tudom .

dec. 16. 00:08
 4/77 anonim ***** válasza:
81%
Mi? Pedofil vagy?
dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:

Inkább mondjuk efebofil vagy mi a helyes kifejezés.


Sajnos van egyfajta identitasom ami miatt tartós kapcsolatot nemtudtam sose kialakitani korosztalyommal vagy idősebb hölgyekkel.

Szexuális értelemben működne velük is a dolog de párkapcsolati részről nem .

És higyetek el ez az emberi életem minden területére kihat mivel így csak egyedül tudok élni.


Volt egy valtoztatasi kiserletem hogy kitorjek az örök maganybol,

Össze jöttem egy kamaszlannyal akit tudtam szeretni is .kicsit később gyerekünk lett

aztán pár év múlva felnőtt és akkor már nem jöttünk ki úgy.

És végül ugyan oda jutottam ahonnan indultam 6 évvel ezelőt csak már van 1 gyerek .


Ilyen szempontból tudom hogy nagyon gonosz embernek tűnök.de akárhogy is nézem csak boldog akartam lenni olyan lánnyal/novel akit tudok szeretni .

És mindent megtettem értük együtt is éltünk és később se én hagytam el.


Egy nap a gyerekünk is megtudja hogy ő egy ilyen "efebofil" kapcsolat gyümölcse kíváncsi leszek majd hogy fog ehhez viszonyulni utalni fog?

Vagy az érdemeim nézi és hogy vele milyen voltam?

dec. 16. 02:18
 6/77 A kérdező kommentje:

Sokat agyalok lehetett e volna máshogy de végső soron meg így legalább atol lett gyerekem akit tényleg szerettem és ez a lényeg vagy nem?


Ilyen dologért érdemes vállalni a társadalmi megszegyenulest vagy bármit szerintem.

Ha ezért nem akor mi másért?

dec. 16. 02:58
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először menj el terápiára.
dec. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:

7#Azt hiszed nem néztem utána?

Nekem is erdekem lenne párkapcsolati értelemben is "normálisnak" lenni .

De nem gyógyítható mivel ez nem betegség.


Én esetemben ez vele született valószínűleg mivel fiatal korom óta van.


Persze szexuálisan uralja az ember magát sose bántanak senkit vagy kényszerítenek sehogy se .

Nálam ez érzelmi alapú dolog is.

Csak fiatalabbakat tudok mélyen szeretni,kotodni.

Ugy igazán ahogy ti a párotokal kotodtok jobb esetben.


Tudom ettől most szornynek tartotok foleg hogy meg is éltem. de mentségem hogy csak a gyerekem anyjával és ő utána elettarsam lett együtt éltünk.

A többi szexuális partnerem mind felnőtt volt .


De ezt felreteve dolgozó rendes ember vagyok fontos a gyermekem próbálok megfelelni mindenhol munkahelyen és szülőként.

Nem.erzem magam szornyetegnek


Szerintetek az vagyok?

dec. 16. 04:34
 9/77 anonim ***** válasza:
83%

Kötődési minták nem veled születnek.

Nem utánanézni kell, hanem eljárni pszichoterápiára.

Itt nem lesz válasz Marika nénitől.

Még sehonnan máshonnan. Csakis magadtól, ha szakember felszínre hozza.

dec. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
90%

Nem fog eljárni, mert szegény és mert ezt élvezi. Csak utánanézett, hogy ne legyen szr ember a saját maga szemében annyira.. de az. az ilyen az igazi szörny, aki nem tartja magát annak.


Javaslom nézd meg a mindhuntert, ott sem tartja magát a legtöbb gyilkos szörnynek, csak áldozatnak. Igen, a gyereked utálni fog olyan 11 éves kora körül. Esélyed nincs korosztályodhoz, mert mindenkinek le fog esni, hogy a gyereked anyja tini.


Egyébként meg ne játsszd itt az álszentet, a szüleid nevelik a gyerekedet, nem te. Simán előfordulhat, hogy a gyerekedet is megrontanád, ha 12 körül lesz. Senki le se szrja, mit érzel, felnőtt ember vagy és el kellene magad zárni a társadalomtól, és kezeltetni magad. Ez nem kötődési minta. Ez szexuális vágy, és ez nem születik az emberrel, hanem fejlődés közben alakul ki, megkeredtél személyiségileg egy szinten..(vagy szociopata vagy, mert hazudsz és mented magad szemrebbenés nélkül) Undorító és az emberek elítélik, akkor is, ha legális törvényileg, nem a törvény szabja a normális emberek erkölcsét.


Élj egyedül, ne nagyon tarts kapcsolatod a gyerekeddel és járj terápiára, de ne valami sima kis pszichológushoz, hanem férfi PSZICHIÁTERHEZ. Ez nem csak fecsegünk és megváltozok téma, nem ártana ha tenne róla a doki, hogy terápia alatt ne groomingolj egy tinit se, mert annyi lesz a terápiának.. szerencsére egyáltalán nem vagy vonzó férfi, pláne nem tiniknek, csak a problémásakat sikerült eddig is megszerezned.

dec. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!