Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik több gyerekkel...

Anyukák, akik több gyerekkel vagytok otthon, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én tök egyedül vagyok.Mire a 3 évest elrendezem visít a kicsi,aki 3 hetes.

A séta is kínlódás, felöltöztetem a nagyot, de mire elkészülök a kicsivel, ő levetkőzik.Ha a kicsivel kezdem ő ordít,mire végzek a naggyal.Mire lecipelem őket a harmadikról szakad rajtam a víz,aztán úgy érzem megfagyok:)))))

Más is van így?


2010. okt. 21. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első hat hónap iszonyat volt. Készülj fel, hogy nem lesz könnyű. Azért kb 1-2 hónap alatt beáll valami rend, de a séta nálunk is így volt. Főleg hogy jön a hideg, és az én manóm is utált öltözködni. Mikor mármindenki kész volt, akkor tuti hogy valak bekakált, vagy leöntötte a ruháját, és kezdhettük előröl. Én mindíg csak azt vettem észre hogy a hajam tiszta kóc, és folyik rólam a víz, de kinem xarja le, a lényeg hogy kint vagyunk a házból. Én sokszor alig várom hogy végre elaludjon mindenki és kezdődik a bulíííí!


Azért imádom a kölkeimet, és kb 6 hónapos korától már sokkal jobb.


Most viszont beléptünk a kapaszkodva járok korba, úgyhogy egy pillanatra sem lehet egyedül hagyni.


Ugyanakkor mikor rám mosolyog elolvadok. De gondolom ezt neked sem kell bemutatni.

2010. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert nekem az első hat hónap volt a könnyebb. Utána már sokkal nehezebb, mert már bizony a kicsi is ügyeskedik. A járókának meg nem vagyok híve. Egy kis rutin, és aztán már megy minden mint a karika csapás (ez kb. 6 hét).
2010. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a "nagy" 2 éves és 3 hónapos, a kicsi 6 hónapos. A lemenetel nálunk is hasonló, azzal a különbséggel, hogy a nagy nem akar felöltözni, de le már nem veszi, ha mégis sikerül ráadnom a ruhát. Én már nem hatódom meg ilyenkor a bőgésen, egyszerűen elengedem a fülem mellett. Persze nem mindig sikerül, de azért igyekszem nem kapkodni és idegeskedni, mert akkor még rosszabb. Annyit tudok csinálni, hogy nem húzom be a zippzárt, hanem azt a kapu előtt teszem meg. Persze így is zeng a lépcsőház a két bőgőmasinától - de egyszerűen nem érdekel! :)

Érdekes, mert nekem is az első néhány hónap volt a könnyebb, bár néhány dologban viszont inkább most. Pl. már együtt fürdetem őket - így időt és energiát tudok spórolni. Meg aztán nálunk megy az egész estés vinnyogás, hisztizés, bőgés, nyafogás. Engem is a kedves pillanatok töltenek csak fel, mert egyébként szörnyen le tudok merülni idegileg és érzelmileg is. Aztán benézek a konyhába a kupac mosatlanra... bár néha már az is kikapcsolódás - fura, mi?


Minden esetre kössük fel a gatyónkat, mert a tél és a macera még csak most jön... :S

Kitartás lányok! :) Olyan hamar felnőnek!!

2010. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányok én olyan jót nevettem!!!!!!!!A leírtakon.

Én ugyenezt csinálom a 2 évesemel és a 6 hetesemmel.

És most elképzeltem magam előtt.

Egy anyuka kész parádé két gyerekkel.

Kitartás!-Lesz ez még rosszabb is-szokták mondani.

2010. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!