Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki ad tejpépet babájának...

Mindenki ad tejpépet babájának? Mikor adtál neki elösször és mire jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

-szerintem azért nem mindenki.- magamból indulok ki én kértem ajándék termékmintát és kaptam is bourbon vaniliás gyermekálom tejpépet megkóstoltam finom, a kislányom utálta ugyhogy még később egyszer próbáltam szintén tejpépet más márkát és azt is utálta szóval ha azt a két alkalmat ami egy egy kiskanál tejpépet jelenti akkor nem kapott ilyesmit.



mire jó?

vacsira meg uzsonnára szokták adni gyümölccsel. gyors de nem túl olcsó megoldás. egy 500gr-os doboz tejpép ha tényleg márkás akkor akár 800 forint is lehet bár tény hogy van fele áron is.

2010. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Soha nem adtam egyiknek sem. Szoptattam,később pedig tejet,tejbegrízt kaptak.(Gyümölcsöt és zöldségeket is természetesen)
2010. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 22. 07:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fiam nem egy nagy evő,nem is nagy súlyú,így én szoktam neki adni tejpépet,mert elég kalóriadús.A müllerben veszem, most akciós volt a milupa, 1000 ft-ért vettem 500 grammost.Vacsorára kapja minden nap hét hónapos korától
2010. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam, és én sem adtam neki, mert alapvetően eléggé hizlal a tejpép, kisfiamnak pedig soha nem volt súlyproblémája. Vettem természetesen, gyermekálom vaníliásat, amit rendszeresen én ettem meg, mert nekem ízlett, ő meg csak épphogy megkóstolta, de nem kellett neki.
2010. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam pont 4 hónapja kapja, 4 hós kora óta. Ez volt az első olyan evés, amit kitudtunk váltani. Imádja. Szerintem nem sok baba lehet, aki nem szereti, mert tejes ízű, ők meg még "függnek" a tejtől ugyebár.

De ez nem jelenti azt, h mindenkinek kötelező adnia a babájának. És nem is adja mindenki. Semmi se kötelező, legfeljebb ajánlott!

2010. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknek sem adtam, és nem is fogok a most születőnek sem adni. Tejalapúak. Nekünk mindkettőnél gond volt a tejfehérjével, mert érzékenyek lettek rá, így kerülünk minden tejterméket, igaz amikor be kellett volna vezetni ezt még nem tudtam. Sokáig szoptak.

Ha ilyesmit szeretnének enni kukorica vagy búzadarát főzök vízben, és kis rizstejport szoktam bele keverni, nomeg valamennyire édesítem, öt perc alatt készen van. Ha van itthon sinlacot is szoktam bele keverni, akkor teli van vitaminnal is.

2010. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kisfiam 6hónapos neki sincs gond a súlyával:)sokat olvasom ezen az oldalon,hogy adnak tejpépet babáiknak azért gondoltam,hogy"kötelezö".
2010. okt. 22. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 7-8 hónaposan adtam neki először. De nagyon ritkán kap, mert elég drága, átlagban 700-800 Ft egy doboz, ami 5 adagra elég. És elég kalóriadús, cukros, hizlaló. Én akkor szoktam adni a kislányomnak uzsonnára, ha egész nap nem eszik jól, mert ez nagyon finom, és mindig megeszi.
2010. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, kb. fél liter tejterméket kell fogyasztania egy babának. Ez lehet anyatej, tépszer, tejpép, babatej, később joghurt, ilyesmi.

A lányom 1 éves, 1 hete nem cicizik, így nálunk reggel van babatej, ebből lehúz reggel 200 ml-t, de este már nem issza meg ugyanezt, így a babatejet a tejpéppel váltom ki.

2010. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!