Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van otthon varrógépe,...

Akinek van otthon varrógépe, miket varrt már a babájának, kisgyerekének?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

kispárna, kistakaró, fejvédő, (2 szett)

zsebes tároló

huzatvédő

díszpárna

puff

plüssállat

textiljátékok, dekorációk

2010. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál.Karácsonyra a páromtól varrógépet kapok.Van egy 1,5éves kislányom,és útban az öcsi.Már teljesen be vagyok zsongva,hogy mennyi mindent meg tudok majd csinálni nekik.
2010. nov. 15. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ágyneműt varrtam a gyerekeknek, amit a felnőtt méretűből szabtam le.

Varrtam már kismama ruhákat is, melegítőt, egész jól sikerültek. Ezen felül minden egyes megvásárolt naci szárát igazítom a méretemhez:-)


Egyébként mindent amit csak lehet varrógéppel varrok, most tervezem a ruhás szekrényekbe a levendula párnácskákat.

Sőt varrtam a kisfiamnak az autós hordozóra egy felcsatolható játékot, mert a boltban irtó drágán adták, én pedig pár száz Forintból nagyon aranyosat varrtam.

2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Varrtam nekik takarót, ágyneműt, törölközőt, kisruhát, szoknyát, nadrágot, sapkát, kabátot. De varrtam falvédőt, tornazsákot, ovis zsákot, a babáiknak ruhát.
2010. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többiek válaszát is.Rengeteg ötletet merítettem belőlük is!
2010. nov. 15. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:

amióta van varrógépem (bár varrni sohase tanultam) de már úgy nézek a ruhákra, kiegészítőkre, hogy na én hogyan tudnám megvarrni :)

szerintem a varrógép az egyik legjobb és leghasznosabb találmány. pedig nekem csak egy gagyi auchan-ban vett egyszerű gépem van, de pont jó.

varrhatsz még szoptatós párnát, pelustartót de lakásba is bármit.

én csináltam székhuzatokat, függönyt én varrtam fel, terítőt sokkal olcsóbban tudok összehozni, mintha készen venném. kosarakba textilbélést, textil nyári táskát , konyharuhát, konyhakesztyűt, kötényt, ágytakarót, könyvborítót, könyvjelzőt, vendégpapucsot... van egy füzetem, abba írom az ötleteimet, nehogy valami kimaradjon vagy elfelejtsem.

jó varrogatást :)

-1.-

2010. nov. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babzsákfotelt varrtam a lányomnak az unokaöcsinek meg szopipárnát.Most majd a pocaklakónak varrok szopipárnát.De tervben van ágytakaró,ovizsák.
2010. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jaj, az én gépem el van romolva, meg kéne javítani!!!:(

Már csináltam játszószőnyeget.

Tervben vannak:

zsebestároló, ágynemű, varrott állatok, bábok, adventi naptár, stb.

Kézzel varrok, nagyon macerás, mikor a gép pár perc alatt megvarrná. Dehát sajnos a pénz kell másra.

2010. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ágyneműt, ruhát varrt anyukám. Meg lakásdekorációs dolgokat.
2010. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további ötleteket,csak most vettem észre hogy még írtatok!Holnap érkezik a varrógép,már teljesen be vagyok zsongva!
2010. nov. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!