Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként nem szoktál néha...

Anyukaként nem szoktál néha más életre vágyni?

Figyelt kérdés

Ha igen milyenre? Miről szoktál fantáziálni?

Amikor a gyerekre brutál többhetes hiszti jön rá és a férjem viselkedése az utolsó csepp a pohárban én gondolatban repülőre ülök és Barcelonába tartok. A valóságban még pisilni is viszem a gyerekem és még nélküle sem voltam nagyon sehol, pedig 3 éves.

Ne ítélkezzen senki, ettől nem érzem magam sz*ranyának, csak fáradtnak és meggyötörtnek.



dec. 30. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Elég baj, hogy 3 évesen még nem tanítottad meg neki, hogy mindenkinek jár az egyedüllét a wc-n. A fejedre nő és később nehezebb lesz. Még most fektesd le neki a határokat. Mert ez így elég gáz.
dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mi elejétől fogva megosztjuk a szülői feladatokat, mert apja is van a gyereknek. 50-50.

Menj pisilni egyedül, nem fogsz ezzel a lelkébe gázolni.

dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Barcelonában voltam gyerek előtt és alig várom hogy vele is mehessek. Sose fantáziátlan arról hogy ne legyek vele. Több hetes hiszti elég furán hangzik, ott a te hiszti kezeléseddel van baj ha ennyire nem tudsz kijonni a saját gyerekeddel. Plusz ferjeddel. Szexeltek? Mert az sokat segítene a hozzaallasodon. Ha utálod az életedet azért nem a gyereken meg a parodon kell kitolteni.
dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Szoktam, a válaszok meg gázak, nem te vagy az. Illetve azon is, hogy a jelenlegi helyzetben mit tudnék tenni, hogy jobb legyen. Ehhez magunkat is jobban kell szeretni kicsit.
dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Derjaderja ***** válasza:
88%

Én a munkahelyemről fantáziáltam amíg Gyeden voltam, vagy néha még amíg nem volt gyerekem de hosszabb szabin voltam.

És szerintem teljesen oké ha túltelítődsz a gyerekkel és Barcelonáról álmodozol.

dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Mivel megvagyok elégedve a saját életemmel.Van egy cukor kislányunk, a férjem is neveli és igyanúgy háztartást vezet.Mindent ketten csinálunk.🥰
dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem néha, hanem mindig! A mostani életem teljes ellentétére vágyom!
dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

De, nosztalgiával gondolok arra az időre, amikor még csak ketten voltunk férjemmel, amikor szabad életem volt, akkor feküdtem le, amikor akartam és nem keltett fel senki 12x éjjelente..

El tudtunk menni valahova, jobban magamra tudtam figyelni és volt időm olvasni, sorozatot nézni munka után, ha úgy tartotta kedvem. De mostmar ez van, nem tudjuk vissza csinálni.

Az emberek még így is furcsán néznek, mikor kérdésünkre válaszolva közöljük, hogy nem, nem szeretnénk második gyereket..

dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyobb házra, más munkára, más országra igen, de 99 %-ban a gyerekek is benne vannak ebben az álomban. Még így is, hogy 2 órája fent vagyok, mert átjött és kitúrt a kisebb.
dec. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Mégis állandóan gyerek után nyafogtok.... Ha meg megvan, akkor meg csak a rinya megy folyamatosan, hogy nem ezt akartàtok, nem erre számítottatok. Akkor mégis mire? A gyerek nem olyan, hogy beteszed a sarokba, aztán ott el lesz magának addig amíg ti szeretnétek. Ha akartad a szaporodást, akkor viseld a következményeit is, de csendben.
dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!