Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babaváró csomagok...

Milyen babaváró csomagok vannak? Ki milyet igényelt? Mit kérnek hozzá? Miket tartalmaznak? Melyik éri meg?

Figyelt kérdés
jan. 14. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dm-es, mulleres es promoboxra jelentkeztem, mert nalunk csak ezek voltak az elerhetoek. A dm akkor egy cumisuveget adott, a mulleres egy pelenkazo nesszeszert, a promoboxban meg termekmintak voltak.

En a mulleresnek orultem a legjobban, a mai napig hasznaljuk 8 hos kisfiammal.

Azt tudom, hogy az alma patikanak is van valami csomagja, amit ott kell atvenni, illetve a minimanonak. Csak a minimanos az sorsolas alapjan megy facebookon, en nem jutottam be, de abban pl jo cuccok voltak, amikor en neztem.

Valtozo, hogy mit kernek, altalaban az adataidat.

jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam folyamatban van a beszerzésük. Dm-es már sajnos nincs, helyette a Rossmannban tudod átvenni a baba-mama tudakozós csomagot. Ebben egy MAM című volt, néhány termékminta szülés utánra illetve kuponok, reklámok.

Amiket még nem vettem át:

•promobox - Alma patika/Rossmann

• Müller

• Mini-Manó: ez sorsolásos, de Pesten az üzletükben is át lehet venni, így nem kell megvárni amíg kisorsolnak

• pelenka.hu - itt bizonyos időszakonként lehet regisztrálni és az első X jelentkezőnek küldik ki postaköltség ellenében. 2.490Ft a pk, így én ezt még megfontolom.

jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: legtöbb helyen kiskönyvet kérik vagy bemutatni vagy feltölteni a netes regisztráció során.
jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ezeket mikor lehet igényelni? Szülés elött vagy után?
jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz benne 100 szórólap, meg 3-4 darab pici tasak minta bizonyos termékekből, ennyi, semmi extrára ne számíts.
jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szules elott, de van egy, amit a korhazban tudsz igenyelni es akkor kapod meg. Talan ez a promobox? Ezt nem tudom mar.

Illetve a mulleres sokszor keszlethianyos, az van, hogy szules utanra csuszik valakinek. En pl pont szules elott 1 nappal mentem erte :D

jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi promoboxnál készülj fel, hogy majd a nyakatokra jár a biztosító ügynök. Nálunk az eset külön pikantériája az, hogy nem is kérdezték a kórházban, nem is kaptam csomagot, mégis kiszolgáltatták az adataimat. Mint kiderült kórházi fb csopiból, mások is így jártak. A csomagot a kórház vagy valaki lenyúlta, az adatokat kiszivárogtatta.
jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg?? Ez durva 7-es! Hala a jo egnek en ezt megusztam, de legkozelebb akkor inkabb nem is kerem, hogy ezt mar tudom. Egyebkent se erte meg, ez volt a legkevesbe erdekes.
jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah értem, akkor ha még csak 13 hetes vagyok akkor gondolom nem tudom igényelni :) Csak most bukkantam erre a kérdésre, eddig nem tudtam, hogy vannak ilyenek
jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a kórházban átvett doboz volt hasznos, mert a millió szórólap mellett volt benne egy diónyi sudocream és neogranormon tégelyecske. Ebből a Sudocream nem zár megbízhatóan, de a neogranormonost mindig újratöltöm, és az van a mindig nálunk lévő kis csomagban (két pelus, pár popsitörlő, egy cumi, egy kicsire átszabott textilpelus, egy 2 dl-es palack víz, mini bimbóvédő krém és hasonló apróságok társaságában). Én boltban sem láttam ilyen kicsi tégelyt.
jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!