Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babaváró csomagok...

Milyen babaváró csomagok vannak? Ki milyet igényelt? Mit kérnek hozzá? Miket tartalmaznak? Melyik éri meg?

Figyelt kérdés
jan. 14. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy egy csomót már csak úgy tudsz igényelni, hogy hozzá kell járulnod az adataid továbbadásához, biztosító, stb. Én ezért nem kérem őket. Tesóm dm-st kért, ami nagyon gagyira sikerült, úgyhogy nem is hiányzik, hogy azért még három helyről járjon a nyakamra valami alkusz.
jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Müllereset a mai napig nem kaptam meg. Üzletbe felírták az adataim hívnak ha lesz. Már 3 hónapos a fiam :D


Kértem a pelenka.hu tól, a mini manót is megkaptam amit a rossmanban lehet átvenni azt is. Illetve tudom volt még, de most baromira nem jut eszembe honnan. :D Van amit felírtam annó, így az részletesebb lista lesz.


A mini manóban ezek voltak:

MAM Anti-Colic cumisüveg

MAM Start cumi

Lansinoh anyatejtároló

Lansinoh melltartóbetét

Macis Szundikendő

Jordan Baby fogkrém

Betét (márkára nem emlékszem már)


Egyikbe nem emlékszem melyikbe (már kórházba voltam a férjem vette át kibontotta) 14 db-os Libero tuch újszülött pelenka, MAM Start cumi, Weleda popsikrém minta, Jordan baby gyerek fogkefe, Happy pelenka 1 db, Tomme Tippe cumisüveg



Illetve amit a rossmanba lehetett átvenni abba sok termékminta, mosószer, öblitő, popsikrémek, rossmanos babydrem 30 db os popsitörlő meg még pár dolog tuti.


Kaptam még a kórházba is prombox csomagot. Abban szintén popsikrém termék minták voltak, mosószer, öblitő, volt benne, pelenka minták. Itt is emlékszem volt más is.


Én örültem ezeknek is, mert, így tudtuk tesztelni pár pelenkát, popsikrémeket, mosószert. A cumisüvegek cumik is jól jöttek


És mindegyikbe volt sok szórólap, füzetke. Adatokat kérnek van ahol kell a kiskönyv bizonyos oldalai is.

jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Hány hetesen igényeltétek ezeket?
jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

A kórházi nál olvassátok el a cetlit amit kaptok! A hátuljára apró betűvel rá van írva, hogy csak a nevetek és az aláírást kötelező kitölteni, hogy átvettem a csomagot, nem kell megadni se címet, se telefonszámot és főleg nem beikszelni hogy mondenfélével kereshetnek.

A rossmannos promobox is Aegonos, ott sem kötelező beikszelni hogy továbbíthatják az adataid.


A pelenka.hu-s csomagban tavasszal egy 9db-os Libero touch pelus is volt és egy tommee tippee cumisüveg, mivel én használom a cumisüveget nekem megértés a 2500 Ft-ot.

A többi meg ingyen van, egy hírlevél feliratozást megér.

A legjobb a rossmannos promobox, abban vannak popsikenőcs minták amik jók utazáshoz, van benne egy 1000 Ft-os babamozi kupon is, én azt is kihasználtam.

jan. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

"A kórházi nál olvassátok el a cetlit amit kaptok! A hátuljára apró betűvel rá van írva, hogy csak a nevetek és az aláírást kötelező kitölteni, hogy átvettem a csomagot, nem kell megadni se címet, se telefonszámot és főleg nem beikszelni hogy mondenfélével kereshetnek."


Oh, persze! Nem is láttunk semmilyen cetlit, nem is írtunk semmit alá (csomagot sem kaptunk!), aztán mégis erre az aláírásomra hivatkozva keresett meg az Aegon (most már Alpha) biztosítója.

Megkérdeztem Facebook csoportban, volt, aki beikszelte, hogy nem járul hozzá, valaki egyáltalán nem is kérte a felajánlott csomagot vagy épp úgy volt, mint én: senki nem is kérdezte erről a kórházi napok alatt, ennek ellenére mindenkinél megjelent a biztosító pacák, meglehetősen rámenős stílusban.


100%, hogy a kórház adott ki minden adatot.

jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!