Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hetes kismama vagyok, és kb...

7hetes kismama vagyok, és kb 0 érzelemmel. Kialakul előbb utóbb az a boldogság amit kellene éreznem?

Figyelt kérdés
Semmit nem érzek. Nem örülök, nem vagyok boldog, és nem tudom hogy mit rontok el? Kialakul előbb utóbb bennem a szeretet? Hülye kérdés tudom, mert nyilván nem, de van itt olyan ember, aki megbánta hogy gyermeket szült? :( első gyermek lesz, én 30 éves vagyok.

jan. 24. 19:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, amit érzel.

Én se éreztem magam boldognak, sőt. Sokkal inkább féltem, hogy biztos ezt akarom-e, mi van, ha nem fogom tudni szeretni, mert nekem mérgező szüleim voltak. Rettegtem a szüléstől, mióta az eszemet tudom.

Az első trimeszterben kb haldokoltam. 0-24-ben hányingerem volt, szagundor, ólmos fáradtság, amilyet még sose éreztem, szédülés. Kb. Félidős terhes voltam, amikor elkezdett nőni a hasam, addig nem is látszott egyáltalán, nem éreztem magam terhesnek.

Aztán idő előtt érkezett császármetszéssel, mert farfekvéses volt. Éjjel elfolyt a magzatvíz, megijedtem, hogy még nem készültem fel, nem állok rá készen, ha a kiírt időpontra érkezik, akkor legalább tudok rá valamelyest készülni.

Mindig is császár párti voltam, de aztán meg műtét után úgy éreztem, hogy bementem a kórházba és kaptam egy babát, kivették belőlem a kisfiam, nem kellett érte küzdenem.

Mikor odahozták műtét után szerettem, de nem éreztem azt a mindent elsöprő szeretetet. Az fokozatosan jött, hetek alatt, napról napra jobban egyre jobban szerettem bele, és a mai napig így van. Napról napra egyre jobban szeretem, ha ez lehetséges. Imádom, az életem értelme, a legnagyobb ajándékom. Lassan 4 éves lesz. Nincs annál szebb dolog, mikor mondja, hogy szeretlek anyukám, anyuka, anya babám. 🥰

jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm Csajok! Nagyon megnyugtattatok 🩷 szerintem a reggeltől estig tartó émelygés, és hányinger, plusz a végig tudnék aludni egy napból 18 órát, ez teszi a nem túl nagy lelkesedésem. 🥲
jan. 25. 15:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Inkább az agybaj a sok idegesség meg hányás miatt 🤣
jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!