Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szülés...

Van itt olyan, aki szülés után nem látta szépnek a babáját?

Figyelt kérdés

Nekem ez egy valós félelmem, mert ha teljesen őszinte akarok lenni magamhoz egyikőnk családja sem büszkélkedhet sok szépséggel. Mi a férjemmel olyan átlagosak vagyunk, de nem tudom ez egyébként is mennyit számít. Régen egy ismerősöm említette, hogy szülés után egyáltalán nem látta szépnek a fiát, és majdnem 1 éves koráig azt hitte így is marad. Csúnyán hangzott ez egy anya szájából, nem is hallottam még soha senkit, aki ilyet mondott volna a saját gyerekére, sőt. Elgondolkoztam, hogy talán mások is éreznek így, de nem mondják, mert hát én is úgy gondoltam mikor az ismerősömet hallottam, hogy: úristen, hogy mondhat ilyet?! Mivel közeledik a szülés időpontja kezdem átértékelni magamban, hogy mi lesz, ha én is így járok? Normális egyáltalán ilyet érezni?

Azt szeretném leszögezni, hogy ettől a mondattól függetlenül nagyon jó anyának ismertem meg azt a nőt, mindig szerettel bánt a gyerekével. Szóval nem gondolnám, hogy ez az érzés összefüggne a szeretettel.


jan. 30. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton szültem, semmi vér stb nem volt rajta, sima bőre volt tiszta, gyönyörű. Ő is gyönyörű volt. Most 4 éves, nagyon nagyon szép gyerek, mindenki ezt mondja legalábbis. Én is annak tartom magam a férjem is jóképű és rá hasonlít nagyon. Én legalábbis szebbet el se tudtam volna képzelni, minden porcikaja szép.
jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szintén családi sztori

Nagybátyám első megjegyzése a lányára az volt, hogy kis csúnyácska. Azóta felnőtt, most sem lett szépség. De akkor is bunkó hozzászólás.

jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 eves kisfiam gyonyoru, de az elso nap egyaltalan nem lattam szepnek. Utana is voltak idoszakok, mikor nem volt egy szep baba.
jan. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A második fiam nagyon csúnya ujszülött volt. Fél éves kora körül kezdett tenyleg cuki, szép lenni. Ettől még az első masodperctől imádtam.
jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!