Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt ruha oldalakon miért...

Használt ruha oldalakon miért jobb többezer+posta áron venni ruhákat, mint egy nagy csomagot párszáz forintos db áron?

Figyelt kérdés

Nincs időm egyesével felrakni, töltögetni a ruhákat, pedig szép, márkás ruhákról van szó; ezért bőven engedve az értékükből, gondoltam, egyben adnám el a méreteket, a mennyiségért cserébe 300ft-os db áron, de úgy látom, így lehetetlen.

Mindenki válogatni akar, de persze a 300ft/db így is kéne...


jan. 31. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Üzletben sem szívesen veszek több darabosakat, mert általában csak 1-2 tetszik belőle, használtan sem vennék, mert attól, hogy olcsóbb még nen fog tetszeni
jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert praktikusabb azokat összeválogatni egyesével amik tetszenek és időjárásra is "passzol". Egy banális példa: az enyém nyári, nyilván olyan csomagot nem vettem amiben van bundazsák, meg meleg polár rugi, plüss pulcsi stb is volt, mert a 30fokban nekünk az akkor nem kellett. Hiába volt benne sok body, ha egy része nekünk használhatatlan lett volna. Egyszer vettem egy nagy csomagot amiben csak body és rugdalózó volt, azt hittem milyen jó, ami nem annyira tetszik az max itthon ráadom, akkor kezdtük a hozzátáplálást és "arra jó lesz, hogy foltos legyen". Hát, nem adtam rá azokat végül, amik nem tetszettek 🤷🏼‍♀️. Hamarabb nyúltam a nekem tetsző ruhákhoz, így azok is feleslegesek lettek. Inkább kiválogattam egyesével, akár picit drágábban, de olyat, amit szívesen ráadtam.
jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Pedig nem agysebeszet kitalalni, hogy miert jobb egyesevel vasarolni…:D

De egyebkent en vinteden szoktam eladni es vasarolni is ruhakat. Egy eladotol veszek altalaban tobbet es akkor csak egyszer kell a szallitast kifizetni, de megis csak annyi ruhat veszek es csak azt, ami nekem tetszik.

Es eladni is igy szoktam, nem ossze-vissza toltom fel a mereteket, pl 2 db 56-os body utan 2 db 80-ast, mert igy nem fogjak megvenni, pont a posta miatt. Szoval egyesevel, egy meretbol tobbet.

El is viszik.

jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszek nagy csomagokat, főleg látatlanul. A kinézete annyira nem is érdekel, amíg tiszta, nem lyukas, nem kopott, stb., de fazonra, típusra elég erős preferenciánk van. Pl. bebújós ruhákat egy jódarabig nem veszek, mert kínszenvedés ráadás, mert nem kicsi a baba feje... Meg bodyt alig hord, max. aláöltözetnek, tök felesleges belőle 10-20 darab akkor is, ha 350 ft darabja. Inkább veszek kicsit drágábban 3 darabot külön, vagy rendelek a sinsayből, amikor mást is veszek.
jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék zsákbamacskát. Meg nem tudom, mekkora méretű ruhák, de nekem jelenleg nem szempont a márka, mivel gyorsan kinövi. Annyi időre megteszi a Lidl, Pepco, Kik, stb. helyekről beszerzett olcsóbb új ruha. Vettem már használt ruhát, tiszta csalódás volt az is, amit egyesével fotóztak.
jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi, én 100 Ft/db áron hirdettem meg a kisfiam átnőtt ruháit, és úgysem kellett senkinek!
jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak használt ruhákat vettem, de amikkel nem tudok mit kezdeni, amikor pl feltölt egy képet egy szemeteszsákról, hogy sok ruha, gyere válogass, én meg nyilván azért böngészem online, mert nem akarok személyesen odamenni potyára; vagy amikor feltölt ugyan egy olcsó, akár márkás csomagot, de olyan darabok vannak benne, amik nem kellenek vagy nem praktikus. Pl 56-os méretben pulcsik, vagy póló. Harmadik, ha a csomag érdekelne is, mondjuk 3 H&M nadrág, és közel bolti áron akarja adni. Na ezek nálam ilyen "hagyjuk" kategória mind, pedig én szinte mindent használtan veszek.
jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vettem - nem is fogok - ilyen nagy csomagokat venni, mert 1-2 tetszene max belole.
febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
én mindig egyesėvel töltötem fel a gyerekruhåit ugy el is vittėk.
febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagy csomagot valóban nem érdemes árulni, mert sok lesz benne az olyan ruha, ami miatt esetleg nem veszi meg valaki, inkább veszi kis csomagot.


Mondjuk ezt nem is értem:


"Ennél drágábban nem éri meg mert pepcoban/sinsayen leárazva lehet ennyiért újat venni és sokszor a szállítás is ingyenes"


Hát ezek az üzletek már egyáltalán nem ennyire olcsóak még akcióban sem, mondjuk nem sokat vásároltam itt, de a legolcsóbb cucc, amit kifogtam, egy-két utolsó darabos bemelegítő nadrág volt 700 forintért. 250-400 forintért még egy akciós bodyt sem veszel meg a Pepcoban, nemhogy mást, arról nem beszélve, milyen ezeknek a minősége. Minden nadrág, amit onnan vettem, mosás után összement majdnem egy méretet, a minta meg már mosás után már töredezett, össze sem lehet hasonlítani olyan pl. Next vagy F&F ruhákkal, amiket használtam vettem 300 Ft-ért és két gyereket is kiszolgáltak a gagyi Pepcossal szemben.


Amúgy az elejéhez visszatérve, kérdező, én kisebb csomagokban adtam el dolgokat, és úgy mentek el csak. De így is fillérekért, elöször ilyen 250 ft darabáron hirdettem öket csomagban (és én csak a tényleg szép ruhákat tettem fel, volt közte új is, amit kaptunk, de sosem hordtak a gyerekek), a kutyának nem kellett, aztán levittem már 170 ft/darabárasra, így 3 hónap után adtam el egy közepes méretű csomagot nemrég 68-74-es ruhákból. Pedig ebben volt átmeneti overál és kisbabát is, nem csak body.


De egyébként én azért szeretem jobban a kis csomagokat, mert 1 db ruháért nem megyek a város m@sik végére.


Amúgy én most a másik oldalon

állok, a nagyobbikomnak gyűjtöm előre a 104/110-es ruhákat, na azt már nehéz kifogni nyilván. Pedig eddig tényleg kb. csak használtan, 2-400 forintokért vett/turizott szép(!) ruhái voltak, pár nadrágot kellett csak venni, de most már bejönnek majd az új ruhák is, ahogy látom.

febr. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!