Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos gyerekem most...

15 hónapos gyerekem most elkezdett fuldokolni a babakeksztol. Ezt eszi már régóta, hónapos kortól lehet adni,sosem volt gond. Ilyenkor úgy megijedek. Ez meddig tart,hogy fuldokolnak kajatol? Ha mégis nagyobb baj lenne mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
kicsit bevörösodik a szeme, oklendezik,köhög párat,és oké, de fú, nagyon rossz látvány.
febr. 8. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon rossz látvány, én is teljesen kivoltam tőle. De ha te eszel valamit, amit mindig szoktál, veled is előfordul, hogy megakad a torkodon, kiköhögöd és kész, így működünk. A babánál ugyanez van, csak kicsit dramaiabban adják elő, mert nincs benne tapasztalatuk és megijednek.
febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És én is. Mindig azt hiszem,hogy megfullad, én meg csak állok mellette, mert nem tudok mit csinálni.
febr. 8. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ijesztő, de a felnőttek is szoktak félrenyelni.
febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fuldoklás. Amíg köhög, öklendezik hagyd, hogy megoldja, bàrmilyen nehéz is. Baj akkor van ha màr kékül és nem jön hang, na akkor fuldoklik.
febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öklendezés nem fuldoklás.
febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!