Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitévő legyek gyermekvállalás...

Mitévő legyek gyermekvállalás témakörben ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumozók!


Meglehetősen nehéz és nagyon kényes, érzékeny témában kérnék segítséget, útmutatást.

Magamról röviden annyit, hogy 34 éves, egyedülálló, viszonylag jól szituált, komoly diplomával rendelkező férfi vagyok.

Vágyok családra, de az elmúlt bő egy évtizedben komoly csalódásaim voltak, teljes mértékben belefásultam-fáradtam a társkeresés mély és bonyolult rejtelmeibe. Persze sokszor hibáztam is, de úgy döntöttem, hogy nem görcsölök tovább a témán, azt sem bánom már, ha egyedül maradok.

Ámde egy saját gyermekre mindennél jobban vágyok és ez a bökkenő. Nem tudom, mit tehetnék, hogy valóra váljon ez az álmom.

Tudom, hogy hazánkban a béranyaság tiltott. És olyan nőt is nagyon nehezen találhatnék, aki csak úgy szülne nekem gyermeket, de már odáig jutottam, hogy valami hasonlóban gondolkodok, még ha ez erkölcsileg elítélendő is.

Tiszában vagyok a téma súlyával, és a "rendes" családról sem mondtam még le végső soron.

Kérlek Titeket, hogy jóindulattal, segítő szándékkal szóljatok hozzá, segítsetek!



febr. 11. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem vérszerinti, női rokon kihordhatja a gyereked legálisan. Pl. a testvéred felesége. Külföldön fogadhatsz béranyát, és aztán hazaköltözhetsz a gyerekeddel.

Én szeretek terhes lenni, és a szülést is nagy élménynek tartom, még ha nem is kifejezetten kellemes, de egy olyan babát, akit én hordtam ki, képtelen lennék odaadni valakinek. És sokan érzik valószínűleg hasonlóan magukat. Úgyhogy benne van az is a pakliban, hogy valaki illegálisan kihordja a gyereked, és aztán nem adja oda, mert megszereti. Nyilván lehet kérni láthatási jogot, de gondolom nem ez a cél. Erre is gondolj. Sok szerencsét, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy csomó nőt lehet találni, akik szívesen mennének férjhez, és keresnek párt családalapításra.

Ez a legegyszerűbb megoldás, esetleg próbáld meg lazábban, spontán kialakítani.

febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő hozzászóló jókat írt. Külföldön sok helyen van béranyaság. Azt kell mondanom, ha van anyagi forrasod tudsz találni. Ott nem illegális.

És a kettes is amit írt totál igaz. Kapásból tudok két nőt is mondani akik így vállaltak gyereket egy pasival.

febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Keress egy elvált, (egy)gyerekes nőt, aki örül, hogy újra társra talál. Kapásból lesz egy gyereked, és ha tényleg jó lesz a kapcsolatotok, valószínűleg simán vállalni fog még egyet, tőled.

Nyilván a mozaikcsaládnak is megvannak a speciális nehézségei, de sokaknál működik.

febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

És te szeretnéd, hogy a gyermeked anya nélkül nőljön fel? Neki szerinted optimális lesz anyai szeretet nélkül a gyermekkora, ami aztán kihalt az egész felnőtt korára, parkapcsokataira, boldogságára?

Mert én úgy értelmezem, hordja valaki ki a gyereket, te meg felneveled....


34evesen semmiről se vagy lekesve... Az én férjem is 34 volt, mikor találkoztunk. Most 41, és pár nap múlva születik a 2.gyermekunk.


Ha eleged van a parkeresesbol, akkor ne keress párt, élvezd a gyermektelen, kotottsegmentes időt, a haverokat, utazz, élj a hobbijaidnak, próbálj ki új dolgokat, ne fókuszál a parkeresesre. Lehet ott és akkor bukkan rád váratlanul a szerelem, ahol és amikor nem is várod.

febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Persze sokszor hibáztam is, de úgy döntöttem, hogy nem görcsölök tovább a témán, azt sem bánom már, ha egyedül maradok."


A hibákbol tanulva kezdd újra az ismerkedest. Egy gyereknek baromi rossz, ha nincs anyja.

febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Az anya a legfontosabb egy gyerek eleteben. Szandekosan nehogy elvedd ezt tole.
febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

34 évesen még "rengeteg" időd van addig pedig élvezd az életet, persze normális keretek között.

Egy férfi 40 felett is könnyedén tud családot alapítani.

febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Fontos egy anya persze , ha JÓ anya... Ha szar anya akkor inkább egy apa mint egy apa és egy anya.

De az igaz hogy 34 évesen nem vagy elkésve. Főleg a mai világban ahol kitolódott a gyerekvállalás még 40 utánra is. 6 év alatt meg lehet normális kapcsolatod is.

febr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34 évesen semmiről nem vagy lekésve.
febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!