Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen esetben?

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Fél 3 óta fent vagyok a fiúkkal, lázas, nem alszik. Keltem a párom, kávéval, időben. Elmodnom neki miért van fent a fiúnk, "egyem a szíved" majd elkezd facebookozni. 10 perc után lerakta azt hittem végre megihatom nyugalomba a kv-n, atveszi a fiúnk. Nem. Ő beült még plusz 10 percre nagy WC-re. Majd cipő húzás és sziasztok! Ez oké?? Vagy én fújom fel?

Mondtam neki TELJESEN EGYEDUALLO ANYUKÁNAK ÉRZEM MAGAM ilyenkor mellette.


febr. 15. 07:45
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Dolgozó nő vagyok én is. Hulla fáradtan megyek ma be dolgozni.
febr. 15. 07:55
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ugyanez a hozzáállás van, de a nagy wc nem 10 perc neki, hanem másfél óra. Lehet nemcsak egyedülálló anyának érzed magad, hanem az is leszel. Jobb is lesz úgy, mert ha nem számíthatsz másik félre akkor hatékonyabban tudod intézni a dolgokat.
febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
1: a lázas gyereket kire hagyod?
febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha időben keltetted, akkor nyilván a reggeli rutinja szerint készülődött és indult a melóba, hogy ne késsen el. Te nem maradsz ma otthon a gyerekkel?
febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Én már megtanultam, hogy szóból ért az ember. Leginkább a férfi. Persze van kivétel. Hiába a célozgatás, a körítés. Meg kell mondani, hogy a gyerek lázas, fél éjszaka virrasztottam. Légyszíves vedd át 10 percre amíg embert faragok magamból. Köszönöm.
febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

" fiúnk" - az a fiú, aki mindkettötök szexpartnere

" fiunk" - kettötök gyereke

febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Először ha lázas kivel marad,kettő én ha akarok valamit kimondom nem utalgatok,a pasik azt nem értik. Szólj rá,hogy szívem tedd le a mobilt és vedd át pár percre...
febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Vicc,hogy ezen lovagoltok,kire marad... mama,bárki. :D Kire maradna ugyan...

Kérdező,nekem mindig olyan fura,ha valami ennyire kimondatlanul marad egy házasságban,0 kommunikáció. Miért nem lehet úgy kelteni,hogy közlöd,itt a gyerek,te most kávézol?Te vitted az éjszakát,úgyhogy most szépen átveszi. Ha már magától nem méri fel... Ha nekünk valami nem tetszett a 14 év alatt azt ott egyből egymás arcába mondtuk/mondjuk és megbeszéljük akármi is a szituáció. Ami a szívemen az a számon egyből.

febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ez nagyon fura. Mindig ilyen pasi volt, vagy a gyerek óta? Első esetben nem csoda, ha nem szólsz neki. Másik esetben szintén megkérdeznèm mi a fene van?

Én mindig azt vallom, hogy a gyereknek két szülöje van. Ha már a férjem mellett azt érzem, hogy egyedül nevelem akkor nincs szükség a férjemre.

Én a helyedben leültetném és elmondanám mi a probléma. Változzon vagy szevasz. Ha nem veszi ki a részét akkor minek van ott porfogónak?

febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

Az én férjem is suta. Azt érti meg, amit hangosan és egyértelműen kimondok. Hiába nézek rá fáradt és könyörgő szemekkel, hiába sóvárog a lelkem, hogy segíthetne, ha nem mondom, neki eszébe sem jut. Ha mondom, akkor viszont azonnal ugrik, sőt... még van hogy letol, hogy felébreszthettem volna, miért nem szóltam előbb, stb!? :D De a jeleket, azokat nem érti! Hát ez van...

Legközelebb mi lenne, ha felébresztenéd 10 perccel előbb, hogy segítsen egy picit, megszeretnéd inni a kávédat nyugiban.

febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!