Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ki, hogy ne...

Hogy bírjátok ki, hogy ne örüljetek meg?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos a babám. Barátok elmaradoznak, férjem dolgozik, család beteg. Mi meg itthon...
febr. 23. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Úgy hogy arra gondolok hogy milyen jó hogy anyuka lehetek es itt a kisbabám. Meg arra h ez a kezdeti nehéz időszak nem tart örökké.
febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Én sétáltam. Rengeteget.

Reggel egy kör a boltba. Azután délelőtt megcsináltam a dolgomat. Délután pedig kb 2 órát sétáltunk. Találkoztam emberekkel, beszélgettem.

Imádtam ezt az időszakot. A kicsi aludt és pedig ki tudtam volna menni a világból.

febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Első vagyok, én is rengeteget sétálok a babával:) ráadásul olyan helyen lakunk ahol sok az emelkedő, így a levegőzés mellett nekem az edzés is le van tudva :))
febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért vagy otthon? Felkötni magadra a babát, és lehet menni barátokhoz. Vagy be a babakocsiba, egyre jobb az idő, lehet sétálni vele. Lehet vinni babaúszásra, babatornára. Ott lehet ismerkedni más kismamákkal, meg lehet beszélni közös sétákat, találkákat.

És tényleg gyorsan eltelik ez az időszak. Örülj, hogy egészséges kisbabád van. Hamar fel fog nőni, meglátod.

febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

A séta jó amit kettes írt. Vannak napok mikor nem sétálunk mert sír a kocsiba akkor nem megyünk, de amúgy a levegő jót tesz. Nekem se sok barát maradt meg de nem bánom. Így tudom aki maradt igaz barát.

Mozdulj ki a babával, hogy ne csavarodj be.

febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

A négy fal között be lehet kettyozni. Ki kell moznudlni,akárhová. A lakásba legyen alap rend, a többi le van tojva. Nálunk az ablakon lassan nem lehet kilatni de eszem ágában nincs nekiállni (tervben van tavasszal a férjem el együtt)

Nagyon nagy változás ez,idő feldolgozni,van,akinek sosem sikerül.

febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Tavasszal jobb lesz, könnyebb kimozdulni. Indulj neki, menj ki a játszótérre, beszélgess más anyukákkal, iratkozzatok be valami babatornára.
febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekemmel akartam lenni nem mással szóval ez nekem nem okozott gondot. De hordozta vagy babakocsi és sétáltunk, boltba mentünk, udvart csináltam stb. Majd tanultam mellette.
febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is sokat sétáltam vele és mindig volt a faluban, akikkel összefutottunk és beszéltünk egy jót. Vittem ringatóra, később tornára, könyvtárba, vagy csak felültünk a buszra a közeli városba csavarogni.
febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Én nem ültem otthon. Sétáltunk, boltoztunk, barátokhoz mentünk, rokonokat látogattunk.

Mostmár nagyobbak, én újra dolgozok. Visszasírom azokat az időket.

febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!