Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy engedje a...

Mit tegyek,hogy engedje a gyermekem?

Figyelt kérdés
Két éves a kislányom.elég akaratos és eleven,de jó kislány!Inkább ez mint bármi más probléma.engem egy dolog zavar és az már odáig fajult,hogy ma már kétszer felemeltem a hangom.Folyamatosan hisztizik az utcán,nemakarja fogni a kezem.hiába fogom erősen a kis kezét olyan szinten kitudja rántani,hogy csak pislogok.hiába lakó pihenő övezet,száguldanak a kocsik.Próbáltam kedvesen,szépen de semmi.A levegőre le kell mennünk főleg itt a szép idő és van egy kutyusunk is akinek szinten el kell intézni a dolgát.
febr. 26. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Erre a helyzeztre való a gyerekhám.
febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%

Következő kirántásnál egy erős seggrevágás. Tudom, nem verjük a gyereket, de ez az az eset, amikor az élete a tét, itt nincs helye píszískedésnek. Emlékezz, LL Junior fia is így halt meg.

De van egy trükk, amit a fiatal anyukák nem tudnak. Mindig úgy sétálj, hogy a gyerek ne legyen az út mellett, hanem te. Vagyis ha az út felé kezd el szaladni, el kell menjen előtted, van időd utána kapni.

febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem az ő döntése.

Nem kell veszekedni vele, adsz rá hámot és probléma megoldva.


Igen, a kezét kirántja, tudom, pillanat alatt, bármilyen erősen fogod, a hám azonban nem engedi elszaladni.


Svájcban élek, múltkor láttam egy Kitás csoportot 2-3 évesek, gyerekhámmal "összekötve", két gondozónő vezette őket. Teljesen oké, és inkább kapjanak furcsa pillantást másoktól, mint a gyerek meghaljon.

febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Vagy ne a kezét fogd, hanem adj rá mindig kapucnis felsőt, az is van olyan jó, mint a hám, mert stabil.


Megfojtani nem fogod vele, ne félj, de nem tud elszaladni.

febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok az erőszak híve nem verem a gyerekeimet, de azt az egyet nem hagyom, hogy kirangassa a kezét a kezemből.

Szerencsére ritkán csinálja, de ha csinálja igenis raverek a popsijara, és felemelem a hangomat

Inkább minthogy fehér koporsóban vigyék az én hibambol

febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Ez aztán a logika, verjük a gyereket hátha akkor jobban odafigyel a testi épségére. :D
febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy két éves gyerek nem tud odafigyelni arra, kedves #6 hogy ne üsse el az autó

A szülő feladata, hogy odafigyeljen arra, ne legyen baj ha mondjuk az a két éves gyerek úgy dönt, hogy éppen ki akar szaladni az útra.

febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, és azt metg hozzátenném, hogy egy két éves gyereknek fogalma sincs arról mi az a testi epseg .
febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Bár nem én írtam és nem is értek egyet,de 6#os az is marha nagy logika,hogy rárakjuk a hámot és nevelni már így nyilván nem is kell. Ez manapság a legkönnyebb. Rendszerint látok így gyerekeket amikor sétálunk,csak éppen visszarántja az anyja azzal együtt, nevelés persze mellé 0. Megvéd a balesettől az biztos,csak akkor mellé legalább magyarázna is,ha már hámot kötnek a gyerekre.
febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

"A szülő feladata, hogy odafigyeljen arra, ne legyen baj ha mondjuk az a két éves gyerek úgy dönt, hogy éppen ki akar szaladni az útra."


Így van. Mert egy két éves nem érti. Ahogy azt sem, hogy miért alkalmazol erőszakot vele szemben, holott benned bízik a legjobban. Persze ki lehet vívni veréssel félelem alapú ideiglenes szófogadást, de előbb utóbb megunja és ugyanúgy kiszaladhat. Ennyit erről.

febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!