Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy engedje a...

Mit tegyek,hogy engedje a gyermekem?

Figyelt kérdés
Két éves a kislányom.elég akaratos és eleven,de jó kislány!Inkább ez mint bármi más probléma.engem egy dolog zavar és az már odáig fajult,hogy ma már kétszer felemeltem a hangom.Folyamatosan hisztizik az utcán,nemakarja fogni a kezem.hiába fogom erősen a kis kezét olyan szinten kitudja rántani,hogy csak pislogok.hiába lakó pihenő övezet,száguldanak a kocsik.Próbáltam kedvesen,szépen de semmi.A levegőre le kell mennünk főleg itt a szép idő és van egy kutyusunk is akinek szinten el kell intézni a dolgát.
febr. 26. 14:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Oké, akkor verd el minden nap, akkor biztos nem fog kifutni.. :D Te jó ég.
márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Megjött a csuklópánt hát kidobott pénz mivel a kislányom rájött hogy kell kikapcsolni.

Amennyire nem szerettem volna hangot emelni megtettem.nem ordítozok de az ő érdekében felemelem a hangom ha kell!

márc. 5. 05:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!