Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valami amit tiltottak...

Volt valami amit tiltottak tőled a szüleid kiskorodban? Mit éreztél akkor és azóta megváltozott a véleményed erről? Kifejted miért?

Figyelt kérdés

febr. 28. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmi olyan tiltásra nem emlékszem ami maradandó nyomot hagyott volna.
febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom elképzelni milyen tiltásra gondolhatsz. Nekem például azt tiltották, hogy lemenjek az utcára, mert forgalmas helyen lakunk. És nyilván már lemehetek!😅De megértem az aggodalmukat. Akkor amúgy néha leszöktem.😂
febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem zabálhattam fel fél kiló szaloncukrot egyszerre. :( Aztán olyan 16 évesen kipróbáltam és igazuk volt. 🤣🤣🤣
febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit tiltottak tőlem?

Hát, ami veszélyes. Átszaladni az úttesten, kihajolni az ablakon, éles késsel játszani stb.

Mit éreztem?

Semmit, tudomásul vettem.

Megváltozott-e a véleményem?

Mivel akkor nem volt véleményem a dologról, ezért nem volt, ami megváltozhatott volna.

Kifejted miért?

Inkább te fejtsd ki, hogy jutott eszedbe ez a buta kérdés.

febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a buta tiltásokból térnék ki párra

Anyám azt tiltotta, hogy nézzem Katy Perry E.T. című klippjét, mert szerinte csúnya.

Pont ugyanezen okokból nem kaphattam soha Monster High babákat, mert anyám szerint csúnya.

Kamaszkoromban az extra fülbevalókkal, piercingekkel volt ugyanez.

Végül mindet megcsináltam, amint lehetőségem lett rá. Ha nincs a hülye tiltás, nem lenne Monster high gyűjteményem a polcomon. :D

febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nagyon nagyon keveset nézhettem tévét, akkor ezért dühös voltam, de felnőttként hihetetlen értékesnek tartom, hogy helyette mi mindent csináltam, és az agysejtjeim se pusztultak el.
febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem engedtek semmilyen állatot tartani a házban (Az udvarra voltak kicsapva kutyák). Én meg szerettem volna hörcsögöt, vagy valamit.

Felnõttként lett két benti macskám. A véleményem meg az, hogy végülis nem maradtam le semmirõl.


Nem volt videólejátszónk, csak egy tévé. Ha lemaradtunk valami mûsorról, így jártunk. Kamaszként panaszkodtam osztálytársamnak, hogy az elsõ fizetésembõl tuti videólejátszót veszek ∶).

Ehhez képest felnôttként még tévém se volt, annyira nem érdekelt már. Most van ugyan tévénk meg DVD lejátszónk (férjemé).De én egy évben egyszer ha nézek benne valamit.

febr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit nem?


Súlyosan konrtollmániás családból menekültem el, semmit nem engedtek meg, és itt most olyanra kell gondolni, hgoy a barátnőm nem jöhetett át 2-3 órára délután, vagy én nem mehettem el ott alvós buliba kislányként.


Suli után azonnal haza, olyan, hogy szólás után! beültem volna egy fagyira júniusban - dehogyis.

Sport csak az, amit ők akartak, amit én akartam arra "nincs idő" - lett volna, mert nem élsportban gondolkoztam, csak hobbi-szinten.


Amikor nyaraltunk, ott is ez ment, kezdve egy jégkrémmel, vagy hogy mást válasszak egy étteremben, mint amit ők kitaláltak.

márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Tanulságos. És mit éreztél ekkor és mit most évekkel később ezzel?

Hogy tudtál elszabadulni ettől és mikor hány évesen?

márc. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!